TOPlist

Aktuality SŽ

Pokračovala III.liga dvojičiek žiakov U15 a U13 …

      Naše žiacke dvojičky v III.lige skupine C vycestovali na svoje zápasy do Kalinova . U15 starší žiaci v stretnutí s rovesníkmi v Kalinove podľahli svojmu súperovi vysoko konečným výsledkom 7:0 . U13 mladší žiaci tiež neuspeli a hladko prehrali konečným výsledkom 5:0 v prospech domácich z Kalinova . Ako sa priebežne javí , stálym problémom mužstiev žiakov je , ako aj u ostatných kategórií / okrem U11″A” žiakov / – niet strelcov , ktorí by strieľali za naše mužstvá góly do súperovej siete …

      V  ďalšom kole sa predstaví naša žiacka dvojička na domácom štadióne v Novej Bani . 

 

 

Letná príprava mužstva U15 starší žiaci pod vedením trénera Pavla Budinského …

U 15 – Starší žiaci začínajú trénovať od 23.7.2019.

                Tréningy budú bývať na ihrisko nasledovne:

         utorok o 16:00, streda 16:00 a piatok 16:00

Plánované prípravné zápasy:

11.8.2019 – nedeľa doma Tlmače o 13.00,

13.8.2019 – utorok doma …..

17.8.2019- sobota doma Kozárovce o 10.00

Pohľad na zaradenie a vylosovanie zápasov dvojičiek žiakov U15 a U13 jeseň 2019/2020

Žiacka dvojička – III.liga U15/ U13, sk. C:

  1. MFK Spartak Hriňová,
  2. FK 34- Brusno- Ondrej,
  3. FK Jesenské,
  4. MŠK NOVOHRAD Lučenec B,
  5. ŠK Prameň Kováčová,
  6. ŠK Selce,
  7. OŠK Radzovce,
  8. MFK Vígľaš – Pstruša,
  9. TJ Baník Kalinovo,
  10. MFK Nová Baňa,
  11. JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka B,
  12. TJ Družstevník Senohrad

 

III.ligaU15/U13, sk. C, základná časť – 22 kôl, D-V, nadstavbová časť- 3 kolá, D-V, o 1.-4.miesto, o 5.-8.miesto, o 9.-12. miesto, hrací deň: SO, hrací čas: 10:00/12:00,

zápisy pre laikov

Trvalé výnimky – jesenná časť: Lučenec – PA 15:00/17:00, Senohrad – ihrisko Bzovík b)

 

           Súťažný ročník 2019/2020 mládeže sa začína 4. súťažným kolom : III. liga U19/U17, IV. liga U19, V. liga U19 – 24.08. resp. 25.08.2019, II. liga U15/U13, III. liga U15/U13 –24.08. resp. 25.08.2019

           Zaradenie družstiev do nového súťažného ročníka a pridelené čísla v ročníku 2019/2020 v súťažiach mládeže ( žiaci ) je už na Futbalnete k nahliadnutiu !

 

    Klub ….  III.liga sk.C žiakov U15 a U13 dvojičky
1   MFK Spartak Hriňová
2   FK – 34 Brusno – Ondrej
3   FK Jesenské
4   MŠK NOVOHRAD Lučenec B
5   ŠK Prameň Kováčová
6   ŠK Selce
7   OŠK Radzovce
8   MFK Vígľaš – Pstruša
9   TJ Baník Kalinovo
10   MFK Nová Baňa
11   JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka B
12   TJ Družstevník Senohrad

 

 

Prehľad zápasov

MFK Nová Baňa

24.08.2019 12:00

-

ŠK Selce

 

 

FK Jesenské

29.08.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

OŠK Radzovce

31.08.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

 

MFK Nová Baňa

07.09.2019 12:00

-

MFK Vígľaš – Pstruša

 

 

MFK Nová Baňa

11.09.2019 12:00

-

MŠK NOVOHRAD Lučenec B

 

 

 

TJ Baník Kalinovo

14.09.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

TJ Družstevník Senohrad

21.09.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

ŠK Prameň Kováčová

25.09.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

MFK Nová Baňa

28.09.2019 12:00

 

JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka B

 

 

MFK Spartak Hriňová

05.10.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

 

 

MFK Nová Baňa

12.10.2019 12:00

-

FK – 34 Brusno – Ondrej

 

 

MFK Nová Baňa

19.10.2019 12:00

-

FK Jesenské

 

 

MŠK NOVOHRAD Lučenec B

26.10.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

Posledné jesenné kolo mládeže bolo so 100 % úspešnosťou…

II.LIGA SŽ U15 SKUPINA JUH |13.KOLO

MFK Nová Baňa
28.OKTÓBER.2017, 10:00
2017-2018 | Majstrovský zápas
 
4 : 2
(1:0)
 
POČET DIVÁKOV
20
 
DOMÁCI
HOSTIA
10
 
NÁHRADNÍCI
NÁHRADNÍCI
15
 
REALIZAČNÝ TÍM
REALIZAČNÝ TÍM
Tomáš Kvačkaj
Tréner
Miroslav Straško
Tréner
Jozef Forgáč
Vedúci
Ján Hruška
Vedúci
Neznámy
Masér
Karol Pajda
Masér
Anton Polcer
Lekár
Neznámy
Lekár
Dušan Šipikal
Asistent trénera 1
Neznámy
Asistent trénera 1
Pavol Budinský
Asistent trénera 2
Neznámy
Asistent trénera 2
 
PREHĽAD
Adrián Kocík Gól z hry
MFK Nová Baňa 1:0 18.min
Pavol Vozár Gól z hry
MFK Nová Baňa 2:0 
41.min
Adrián Kocík Gól z hry
MFK Nová Baňa 3:0 
44.min
Adrián Kocík Gól z hry
MFK Nová Baňa 4:0 
57.min
64.min Andrej Kret Gól z hry
TJ Sklotatran Poltár 4:1
68.min Patrik Palko Gól z hry
TJ Sklotatran Poltár 4:2
 
Tabuľkové umiestnenie v jesennej časti 2017/2018
Tabuľka II.liga SŽ U15 skupina JUH
 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 13 13 0 0 105:4 39 14 18 0
2 ŠK NOVOHRAD Lučenec 13 12 0 1 90:10 36 13 18 0
3 MFK Detva 13 9 1 3 64:27 28 12 7 0
4 MFK ŽARNOVICA 13 8 2 3 45:19 26 11 11 0
5 FTC Fiľakovo 13 8 1 4 40:21 25 10 4 0
6 FK Sitno Banská Štiavnica 13 7 2 4 59:31 23 9 5 0
7 FK Mesta Tornaľa 13 7 0 6 42:24 21 8 0 0
8 MFK Strojár Krupina 13 7 0 6 38:33 21 7 0 0
9 FK FC Baník Veľký Krtíš 13 5 2 6 34:48 17 6 -1 0
10 MFK Revúca 13 3 2 8 18:50 11 5 -7 0
11 FK Iskra Hnúšťa 13 3 1 9 21:55 10 4 -11 0
12 MFK Nová Baňa 13 2 1 10 15:107 7 3 -11 0
13 TJ Sklotatran Poltár 13 1 0 12 11:75 3 2 -18 0
14 OŠK Radzovce 13 0 0 13 3:81 0 1 -21 0
 

Nový súťažný ročník 2017/2018 – starší a mladší žiaci v II.lige skupine juh .

      Naša dvojička starších a mladších žiakov pokračuje v II. ligovej súťaži , kde sú zaradené nasledovné mužstvá …

II.liga starších a mladších žiakov -
vylosovanie MFZ v jeseni roč.2017/18
26.8.2017 4 Nová Baňa Krupina 10:00a12:00 hod.  
29.8.2017 1 Radzovce  Nová Baňa 10:00a12:00 hod.  
2.9.2017 5 Pohronie Nová Baňa 10:00a12:00 hod.  
6.9.2017 2 Nová Baňa Tornáľa 15:00a17:00 hod.   
9.9.2017 6 Nová Baňa Detva 10:00a12:00 hod.  
13.9.2017 3 Hnúšťa  Nová Baňa 15:00a17:00 hod.   
16.9.2017 7 Fiľakovo Nová Baňa 10:00a12:00 hod.  
23.9.2017 8 Nová Baňa B.Štiavnica 10:00a12:00 hod.  
30.9.2017 9 Žarnovica Nová Baňa 11:00a13:00 hod.  
7.10.2017 10 Nová Baňa Veľký Krtíš 10:00a12:00 hod.  
14.10.2017 11 Revúca Nová Baňa 10:00a12:00 hod.  
21.10.2017 12 Lučenec Nová Baňa 10:00a12:00 hod.  
28.10.2017 13 Nová Baňa Poltár 10:00a12:00 hod.  
Anketa

Ako ste sa dozvedeli o tejto stránke?

View Results

Loading ... Loading ...

radio

nasfutbal.sk

antirasizm