SLOVNAFT Cup – 1.kolo – OŠK Radzovce – MFK Nová Baňa

      V nedeľu 24.7.2016 sa po prvýkrát predstavilo naše mužstvo dospelých v tvoriacom  sa novom zložení kádra mužstva a to v rámci pohárového futbalového stretnutia  1.kola SLOVNAFT Cupu 2019/2017 , keď nastúpilo proti súperovi OŠK Radzovce , účastníkovi 5.ligy , na jeho štadióne .

      Naše mužstvo nastúpilo v zložení mužstva :  brankár Radovan Tatár, – obrancovia Michal Budinský, – kapitán mužstva Radoslav Bartoš, Denis Ceplák / v 78.min striedal Timotej Wolf / , Dominik Mokrý, – záložníci Adam Širáň, Richard Hanák, Adam Sekereš, Ivan Pařenica, – útočníci Matej Starší, Anton Kapusta . Na lavičke bol náhradný brankár Marek Hrmo . V prvom polčase sa naše mužstvo ujalo v 40.min vedenia , keď prvý gól v zápase strelil Richard Hanák . Domácim sa podarilo v 45.min ” do kabíny” vyrovnať skóre , keď z nariadeného pokutového kopu strelili vyrovnávajúci gól na 1:1 .  Druhý polčas prevzalo do svojej réžie naše mužstvo a postupne svoje kvality vyjadrilo aj strelecky . Góly strieľali postupne v 65. min a 73. min dvakrát Adam Širáň a v 90.min pečatil výsledok na 1:4 svojim druhým gólom Richard Hanák a tým aj postup nášho mužstva do 2.kola pohára. Nasledovať bude premiéra nášho mužstva v domácom prvom majstrovskom stretnutí TIPOS III.ligy stred – najbližší víkend na štadióne v Novej Bani , proti súperovi z Podbrezovej .

       Pozývame všetkých priaznivcov a fanúšikov futbalu , príďte v SOBOTU dňa 30.7.2016 o 17,30 hodine na štadión v Novej Bani povzbudiť naše mužstvo v boji o majstrovské body v súťažnom ročníku 2016/2017.