zápas so svojim tradičným súperom zimnej prípravy,

zápasu , si mužstvá vystriedali všetkých svojich hráčov i

brankárov . V zápase bohatom na góly, skončil prvý

polčas vedením 2:1 mužstva Levíc, ktoré postupne

zvýšilo stav na 5:1 . Potom sa ujali slova aj naši strelci

a zápas nakoniec skončil výsledkom 5:4 v prospech

domácich Levíc .  Za naše mužstvo strieľali góly :

Lenard ml. 2 góly,Lenard st. 1 gól,Marek Pacalaj 1 gól .

V ďalšej zimnej príprave by malo naše mužstvo odohrať ďalší PFZ budúci víkend s Banskou Štiavnicou, kde sa hľadá vhodný prírodný trávnik v našom okolí -

kedy a kde v ďalšom upresníme …

Sobota 16.februára 2019 v poradí štvrtý PFZ zimnej prípravy .

Vzhľadom na to , že sa nepočítalo , že bude – začne krásne zimné slnečné počasie, odohral sa štvrtý PFZ nášho mužstva dospelých ešte na umelej tráve v Žiari nad Hronom . Sparingpartnera nám veľmi dobre urobilo mužstvo dospelých z Brehov , ktorému sme chýbajúceho brankára doplnili tak, že prvý polčas za nich a za nás striedavo chytali naši brankári Foťko a druhý polčas sa vystriedal s našim druhým brankárom Zarjičom .

Náš súper nás potrápil , keď v defenzíve s výborne hrajúcou obranou na čele s Jožkom Gažim , vydržal kondične až do 70.min . , dokedy sa aj udržoval stav stretnutia 1:1 . Gól za Brehy strelil Jakub Barniak , korý sa im vrátil od nás po jeseni v našom mužstve .

V závere sa presadili naši strelci  a rozdelili sa o konečný výsledok 6:1 gólmi : Marek Pacalaj 2, Patrik Pacalaj 1, Konečný 1 , navrátivší Tomáš Tužinský 1 a naša nová posila Patty / Pentecost/ s 1 gólom .

Na ďalší víkend sa už počíta herne s prechodom na prírodný trávnik , kde by sme mali  hrať v Leviciach.

Sobota 9.2.2019 – tretí PFZ dospelých v zimnej príprave …

V sobotu 9.2.2019 odohralo naše mužstvo dospelých tretie prípravné futbalové stretnutie v rámci plánovanej zimnej prípravy na umelej tráve štadiona v Bánovciach nad Bebravou :

FK Banovce n Bebravou – MFK Nová Baňa     2 : 1  polčas( 2:1)    Gól: Lenard Braňo

Zostava: Foťko – Lenard M, Vlčko, Čakloš, Miloševič, Lenard B, Pánik,Pacalaj P, Vozár, Pacalaj M, Patty

Striedali: Bartoš, Dobrík, Zarjič, Konečný

Začiatok zápasu bol opatrný z oboch strán postupne boli domáci o niečo lepši, no my sme hrozili po rýchlych protiútokoch. Prvý gól sme dostali po našej chybnej  rozohravke v strede a druhy po strele z hranici šestnástky. Nám sa podarilo znižiť po peknej kombinačnej akcii . Druhý polčas sa hral rýchly tvrdý futbal na obidvoch stranách, my sme sa snažili o otočenie výsledku a domáci o zvýšenie,ale ani jednému mužstvo sa nepodarilo skórovať napriek mnohým šanciam.

Negativum tohto dobrého pripravného zápasu je, že sa nám zranili až dvaja hráči Vlčko a Dobrík                                                                                                                                                                       JF

Ďalší prípravný zápas je plánovaný v sobotu na UT v Žiari nad Hr. so súperom z Hliníka nad Hr. so začiatkom o 15,00 hod. . Odchod autobusu je plánovaný na 13,30 hod.

Nedeľa dňa 2.februára 2019 – druhý PFZ mužstva dospelých v zimnej príprave .

V nedeľu 2.2.2019 odohralo svoj druhý prípravný futbalový zápas v rámci zimnej prípravy mužstva na umelej tráve v Žiari nad Hronom proti svojmu tradičnému súperovi z Podlužian .

Zápas bol o dvoch polčasoch , keď v prvom polčase naše mužstvo nastúpilo aj s novými hráčmi . V priebehu prvého polčasu , ktorý skončil 4:1 v náš prospech , kedy nám ešte jeden gól rozhodca omylom neuznal / v polčase sa ospravedlnil / . Strelecky sa tromi  gólmi predstavil náš nový  hráč Pentecost a štvrtý gól pridal Patrik Pacalaj .

V druhom polčase tréner dal príležitosť a prestriedal všetkých zostávajúcich hráčov z pôvodného jesenného kádra , ako aj do brány vystriedal Foťka druhý brankár Zarjič .  Priebeh hry náš súper vyrovnal a podarilo sa mu až vyrovnať skóre zápasu strelenými tromi gólmi .

Konečný výsledok stretnutia bol nerozhodný 4:4 .

Základná zostava zápasu mužstva : brankár Foťko

obrancovia – Lenard M., Čakloš, Pánik A., Miloševič

záložníci – Lenard B., Ďurčík, Pacalaj P., Vlčko

útočníci – M.Pacalaj a Pentecost / Patty /

striedajúci hráči – Bartoš, Janšík, Konečný, Vozár, Brodziansky, Pánik T. a brankár Zarjič