27.október – TIPOS III.liga stred – posledný jesenný domáci zápas so Zvolenom …

Ako hodnotí zápas tréner mužstva Marek Guláš ?

Odohrali sme posledný domáci zápas jesennej časti a súperom nám bol Zvolen. V úvode zápasu sme inkasovali po chybnej rozohrávke v strede poľa gól , ktorý nás naštartoval a od tohto momentu sme boli jednoznačne lepším mužstvom . Vypracovali sme si niekoľko vyložených príležitosti , ale využili sme len jednu , keď gól strelili Čierťanský . V druhom polčase sme strelili po najkrajšej akcii zápasu gól Urgelom , ktorému nádherne prihral ( Niko) Miloševič. Škoda že hneď po strelení gólu super dokázal hneď vyrovnať . Tesne pred koncom sme kopali pokutový kop , ktorý sme nepremenili a tak sa zápas skončil nerozhodne 2:2. Mrzí má , že sme nezvíťazili , no podali sme určite najlepších výkon počas jesennej časti a som presvedčený , že ak podáme takýto výkon aj v poslednom zápase tak budeme bodovať i v poslednom zápase v Rimavskej Sobote.

Na posledné jesenné kolo cestuje naše mužstvo dospelých MFK Nová Baňa – Žarnovica v sobotu 2.11.2019 do Rimavskej Soboty .

Týmto končia súťaže jesene 2019/2020 a stretneme sa pri MFZ na štadióne v Novej Bani v mesiaci marci 2020, kedy začne jarná časť futbalových súťaží ,  D O V I D E N I A  !

U15 a U13 žiacka dvojička ukončila jesennú časť súťaže MFZ v Lučenci

pk

Som rád , že si človek môže prečítať takéto hodnotenie po poslednom zápase U 15 starších žiakov , po zápase s jedným z kvalitných mužstiev III.ligy žiakov sk.juh : …pochvala znie takto …

Včera naši žiaci odohrali svoj posledný zápas u top mužstva v Lučenci.Podali vynikajúci výkon. Síce sme prehrali 2:1 no súpera sme tak zatlačili,že jedine na čo sa zmohol bolo odkopávanie lopty.škoda veľkej šanci na konci zápasu keď sme mohli bodovať. Veľká vďaka rodičom za krásne povzbudzovanie. Je pekné počuť ako sa skanduje MFK Nová Baňa … a doplním , že naši chlapci strelili dva góly , ale nakoniec iba tesne prehrali 2:1 , pretože sa súperovi “podaril”  druhý gól , našim vlastným gólom vyhrať , za nás skóroval Nicolas Peťko .

U13 mladším žiakom sa nepodarilo udržať krok s výborným súperom a podľahli mu po polčase 3:0 konečným výsledkom 8:1 , keď za nás čestný gól strelil Samuel Pauček .

DOVIDENIA v jarnej časti súťaže !

III.liga juh žiacke dvojičky U15 a U 13 …pomaly končí jeseň súťaží …

Sobota 12.október 2019 pokračovalo ďalšie kolo jesene zápasmi v domácom prostredí, kde nasvojom štadione v Novej Bani prívítali naše žiacke dvojičky v III.lige juh svojich rovesníkov z Brusna týmtito výsledkami :

U15 starší žiaci MFK NB podľahli v MFZ U15 Brusnu – 0:6 U13 mladší žiaci MFK NB zvíťazili v MFZ nad U13 Brusna výsledkom 2:0, polčas 1:0 , keď góly strelili Filip Kocian a Dominik Šály

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sobota 19.október 2019 odohrala svoje zápasy naša dvojička starších a mladších žiakov na domácom štadione v Novej Bani so súpermi z Jesenského , ktorým obom podľahla s nasledovnými výsledkami :

U15 starší žiaci – MFK NB : Jesenské 2:3 , polša 2:2 , góly strelili za nás Kristián Raffaj a Filip Sandtner,

U13 mladší žiaci – MFK NB : Jesenské 2:5 , polčas 2:3 , góly strelili za nás Samuel Pauček a vlastný gól súpera .

Nedeľa 20.októbra 12.kolo – TIPOS III.liga stred … dospelí vonku v Liptovskom Hrádku …