Jarná časť 2020 futbalových súťaží zrušená ….

S e z ó n a   z r u š e n á !

26.03.2020  PO KONZULTÁCII S PREDSTAVITEĽMI SFZ, REGIÓNOV I S PREDSEDAMI ObFZ RUŠÍME VŠETKY SÚŤAŽE SsFZ ROČNÍKA 2019/2020

Stop jarnému amatérskemu futbalu!

Mimoriadna situácia na Slovensku a jej vývoj v ďalšom období neumožňuje pokračovať v programe majstrovských súťaží Stredoslovenského futbalového zväzu.  Na základe Vyhlásenia… predsedov regionálnych futbalových zväzov,ale aj po konzultácii so SFZ a predsedami našich ObFZ – Výkonný výbor SsFZ formou hlasovania per rollam prijal jednomyseľne nasledovné rozhodnutia:

1. Rušia sa všetky súťaže SsFZ (dospelí, dorast, žiaci) jarnej časti súťažného ročníka 2019/2020.

2. Výsledky všetkých doteraz odohraných regionálnych súťaží roč.2019/2020 sa anulujú.

3. Z terajších regionálnych súťaží pre nasledujúci roč.2020/2021 nikto nepostúpi ani nezostúpi Novodobá história futbalu podobné opatrenia nepamätá.

Žiaľ šport číslo jedna v týchto neľahkých časoch musí ísť bokom,

v záujme zdravia a života.

SsFZ v BB                                                                          MFK NB

Marec 2020 … začal zákaz vykonávania akejkoľvek športovej činnosti ….

O z n á m e n i e !

Na základe nariadení a opatrení v boji s koronavírusom v SR sa aj v našom MFK NB

mesiacom marcom 2020  zastavuje

do odvolania akákoľvek športová činoosť !

Týka sa tak súťaží, ako aj prípravného a tréningového obdobia v MFK Nová Baňa !

Vyzývame všetkých – dodržujte opatrenia – čím neohrozíte tak svoje zdravie a život , ako aj zdravie a životy druhých ! ! !

mfk nb pk

Zimná príprava a PFZ pokračujú …

V sobotu 7.3.2020 odohralo naše mužstvo dospelých ďalšie prípravné futbalové stretnutie , ktoré komentoval jeho tréner Marek Guláš nasledovne :

Včera ďalší PFZ s Badínom v ktorom sme prehrali 3:1, keď gól za nás strelil Lavrov. Super bol celý prvý polčas lepší ,neskoro sme dostupovali k hráčom, robili sme veľké množstvo individuálnych chýb a nedokázali sme sa presadiť 1 proti 1 . V druhom polčase sme dokázali súpera aj zatlačiť vypracovali sme si aj šance , ale premenili sme iba jednu a preto súper zaslúžene zvíťazil.    Nastúpili sme : – v bráne Maslen, – v obrane P.Pacalaj, Bill, Ništko, Vozár,  v stredovej formácii B.Lenard, Tužinský, Miloševič, Lavrov, Choe a vpredu Čierťaský.  Do  do hry zasiahli aj M.Pacalaj a M.Lenárd…