Streda 23.júla predposledný PFZ letnej prípravy mužstva dospelých ….

Pod vedením trénera mužstva  Mareka Guláša ,

včera odohralo  mužstvo dospelých  PFZ s FC Vion Zlaté Moravce U 19 . Zvíťazili sme 4:3 ( po polčase 3:0 )

góly: 2 Čierťanský, Lavrov a Tóth .

Nastúpili sme v bráne: Pittner, hráči do poľa : M. Lenárd, Ništko, Daniš, Vozár, Lavrov, B.Lenárd, Choe, Li, Kasan, Čierťanský .

V druhom polčase nastúpili Vlčko, Tužinský, Tóth, M.Pacalaj.

V sobotu odohráme posledný prípravný futbalový zápas pred začiatkom súťaže u súpera Veľké Ludince .

PFZ dospelí nedeľa … letná príprava pokračuje ….

Komentár k zápasu od trénera Mareka Guláša

Včera sme odohrali ďalší PFZ v Badíne. V prvom polčase sme nepremenili 3 vyložené šance a v jeho závere sme vyrobili školácku penaltu . Po zmene strán sme dostali 3 góly v rozpätí piatich minút po našich hrubých chybách . Za nás dokázal už len skorigovať Tóth. V bránke Repiský(Pittner), hráči do poľa : Martin Lenárd, Vlčko,(Patrik Pacalaj) Pavlenda, Vozár, Choe, Lavrov, Li, Miloševič, Marek Pacalaj,(Braňo Lenárd), Čierťanský(Tóth) .

V stredu by sme na našom štadióne odohrali PZ s Vion U 19 so začiatkom o 18:10 …

PFZ letná príprava našich dorastencov …..

Dorastenecké mužstvo MFK Nová Baňa , tvoriace sa

pre nový súťažný ročník 2020/2021 je vo svojej súťažnej

kategórii utvorené ako jedno mužstvo U19 , z vekovej

kategórie hráčov od 17 do 19 rokov, zaradené do IV.ligy U19 dorastenci skupina JUH  .

V rámci letnej prípravy odohrali prípravný zápas

MFK Nová Baňa – FK Pohronie U17 / mladší dorast / .
Kvalitný súper nám ukázal ako sa hrá futbal a dodržiavajú pokyny určené pred zápasom.

Doplatili sme na naše chyby a súper to krásne využil keď nám nadelil 5:0
Nastúpili sme : Knažko/Adamec,Mesiarik,Gutyan,Kokoška,Pacalaj,Horniak,Škvarka,Lipianský,Krlička,Zboran, Tokoly,Vozár,Rafaj,Žarnovičan

Letná príprava mužstva dospelých pokračuje….

PFZ mužstva dospelých s mužstvom Pohronia U19 .