AKTUÁLNA INFORMÁCIA 29.1. – druhý zápas zimnej prípravy dospelých

29.1. – druhý zápas zimnej prípravy o 18.00 na UT Žiar n/Hr. so FK Slovan Levice ( 3.liga západ )

Z o s t a v a  nášho mužstva :

Martin Repiský – Andrej Mishko, Simon Kruľák, Samuel Jenat, Michal Boniš – Samuel Marunčiak, Oliver Valko, Marek Výbošťok, Marián Šmatlák – Filip Škrteľ, Samuel Černák

Striedanie : Lukáš Beko , Dao Ismael a Marek Netolický

Zo zdravotných dôvodov chýbali : Adam Arpáš, Dominik Vozár, Michal Cehula, Marek Matušek

Zo študijných dôvodov a dôvodu karantény chýbal : Samuel Škvarka

Z dôvodu absencie hráčov prvého mužstva, ako aj našich dorastencov z prvého zápasu, boli na zápas nominovaní aj chlapci z FK Pohronie ( Šmatlák, Netolický a Jenat ).

P r i e b e h    z á p a s u :

Do zápasu sme vstúpili aktívne, vypracovali sme si tri veľmi dobré príležitosti a v 10. minúte mohol byť stav 3:0. Šance sme však zahodili, čo sa nám mohlo vypomstiť v 15. minúte, kedy mal súper veľkú šancu. Našu prevahu sme konečne zúročili v 18. minúte, kedy strelil gól Marián Šmatlák – 1:0. Zápas sme mali pod kontrolou, prišli ďalšie šance, ale po zbytočnej chybe sme súperovi darovali pokutový kop a v 34. minúte bolo vyrovnané – 1:1. Záverom polčasu sme zasa zapli a po ďalšej šanci sa presadil, po prvýkrát v našom drese, Filip Škrteľ – 2:1 v 43. minúte.

Výkon v prvom polčase bol veľmi dobrý, škoda zahodených šancí, asi by bolo o zápase rozhodnuté.

Cez polčas došlo k striedaniu v našom mužstve (Samuela Maručiaka nahradil Lukáš Beko, Samuela Černáka vymenil Dao Ismael a Mariána Šmatláka nahradil Marek Netolický).

Začiatok druhého polčasu nám vyšiel , v 52. minúte sme pridali tretí gól – strelil ho Lukáš Beko a viedli sme 3:1. Postupne sme však na ťažkom teréne ( celý zápas padal sneh ) robili chyby a súperovi sme darovali v 65. minúte gól na 3:2. Krátko nato sme zahodili ďalšiu šancu, ale v 70. minúte sa opäť presadil Filip Škrteľ a vyhrávali sme 4:2. Skúsené mužstvo Levíc využilo naše ďalšie chyby a postupne v 76. a 82. minúte vyrovnalo na konečných 4:4.

V závere sme si vypracovali ešte jednu šancu, ktorá zostala nevyužitá, tak ako predošlé, čo nás pripravilo o lepší výsledok.

Pozitívom dnešného zápasu je vypracovanie množstva šancí, ako aj štyri strelené góly po pekných akciách. Súper bojoval až do konca a využil naše chyby, aby dosiahol pre nich dobrý výsledok.

S výkonom nášho mladého mužstva je možné vysloviť spokojnosť a chlapcov aj pochváliť, nakoľko sa hralo na ťažkom teréne so skúseným súperom, pričom v prvom polčase sme podali veľmi dobrý výkon. Z chýb v druhom polčase sa musíme poučiť, lebo nás stáli lepší výsledok v tomto stretnutí. V príprave to až tak nevadí, ale v majstrovských zápasoch nás to stojí body, ktoré tak veľmi potrebujeme.

Vo štvrtok 3.2. o 18.00 nás na UT Radava

čaká ďalší súper  Družstevník Bešeňov  –

-  ( 4.liga západ )

AKTUÁLNA INFORMÁCIA – začali prípravné zápasy mužstva dospelých MFK Nová Baňa

25.1. – bol odohraný prvý zápas zimnej prípravy mužstva dospelých

o 18.00 na UT Radava s TJ IMEĽ ( 3.liga západ )

Z o s t a v a  nášho mužstva :

Martin Repiský – Andrej Mishko, Simon Kruľák, Adam Mesiarik ( z U 19 ), Michal Boniš – Samuel Marunčiak, Oliver Valko, Marek Výbošťok, Dao Ismael – Filip Škrteľ, Samuel Černák

Striedanie : Lukáš Beko , Patrik Gutyan ( z U 19 )

Zo zdravotných dôvodov chýbajú : Adam Arpáš, Dominik Vozár, Michal Cehula, Marek Matušek

Zo študijných dôvodov chýba : Samuel Škvarka

Prvý zápas zimnej prípravy s dobrým súperom, ktorý je po jesennej časti sezóny na 13. mieste v 3.lige západ, preverí našich chlapcov, v akom stave sa nachádzajú po necelých troch týždňoch prípravy.

Z dôvodu absencie hráčov prvého mužstva boli na zápas nominovaní aj chlapci z nášho dorastu, ktorí od novej sezóny môžu pôsobiť v mužstve dospelých.

P r i e b e h   z á p a s u :

Do prvého zápasu sme nastúpili vekovo s piatimi chlapcami vo veku 17 a 18 rokov ( Mishko, Mesiarik, Boniš, Černák a Gutyan ), pričom podstatne skúsenejšiemu súperovi sme v prvom polčase, ktorý sa skončil bezgólovou remízou , boli vyrovnaným súperom.

Cez polčas došlo k striedaniu v našom mužstve ( Adama Mesiarika nahradil Patrik Gutyan a Samuela Černáka vymenil Lukáš Beko ).

Súper z oprávnene nariadeného pokutového kopu v 55 minúte strelil vedúci gól – 1:0 pre TJ Imeľ.

V 65 minúte máme výhodu pokutového kopu aj my, avšak Dao Ismael ju nepremenil.

Posledných 20 minút zápasu sme prevzali iniciatívu a nevyužili sme po dvoch akciách  dobré príležitosti na strelenie gólu ( Lukáš Beko a Dao Ismael ).

Pozitívom je bojovnosť a nasadenie počas celého zápasu , čo je základom pre dosiahnutie dobrých výsledkov.

S výkonom mladého mužstva je možné vysloviť spokojnosť a všetkých chlapcov pochváliť.

V sobotu 29.1. o 18.00 nás

na UT v Žiari nad Hronom

preverí FK Slovan Levice.

Pozývame priaznivcov nášho mužstva na tento zápas s ďalším kvalitným súperom.

mbmfknb

… mládež – znovu sa trénuje … 2022

Rok 2022 = mládež – znovu sa trénuje – MFK Nová Baňa .

Oficiálne dni tréningov pre prípravku U9.

Tréning:

Pondelok- 16:00-17:30

Streda – 16:00-17:30

Tréning na SOŠ obchodu a služieb – telocvičňa oproti hasičom.

Oficiálny tréner :Marek Guláš .

Momentálne tréningy U9 bude viesť staronový tréner Igor Moško ,z dôvodu že tréner Marek Guláš nespĺňa trénersky režim OP-(očkovaný, prekonaný).Chodia kontroly po futbalových kluboch a nestojí to za pokutu pre náš futbalový klub.

Oficiálne dni tréningov pre prípravku U11.

Tréning:

Pondelok- 18:00-19:30

Piatok. – 18:00-19:30

Tréning na ZŠ Jána Zemana bude už tento PIATOK 14.1.2022 o 18:00 .

Oficiálny tréner : Andy Úškrt

Deti do 12 rokov a 2 mesiace sa považujú za plne očkované, takže môžu smelo trénovať .Vidíme sa už tento piatok.

Oficiálne dni tréningov pre žiakov U13.

Tréning:

Utorok- 16:00-17:30

Štvrtok -16:00-17:30

Tréning na SOŠ obchodu a služieb – telocvičňa oproti hasičom .

Oficiálny tréner :Igor Moško, Simon Kruľák

Momentálne bude tréningy viesť Simon Kruľák, keďže Igor Moško bude trénovať zatiaľ prípravku U9. Deti do 12 rokov a 2 mesiace sa považujú za plne očkované. Rodič je do 18 rokov veku dieťaťa zodpovedný, to znamená keď pustí dieťa na tréning rodič si je vedomý že jeho dieťa je bezpríznakové. Píšeme to z dôvodu, že každé dieťa by malo mať nad 12 rokov a 2 mesiace nejaký doklad ak by v úvodzovkách prišla nejaká kontrola .Doklad o zaočkovaní alebo doklad o prekonaní. Pre deti nad 12 rokov a 2 mesiace ktoré nie sú zaočkované alebo prekonané platí aj domáci samotesty, ktoré dostávate zo školy .Keď sa testujete domácimi samotestami , informujete vždy školu o výsledku testu .Preto ak by prišla nejaká kontrola a veľmi by sa už zachádzalo do detailov, je dobré aby rodič dieťaťa alebo dieťa malo informáciu o výsledku testovania ktoré poslalo do školy .

Oficiálne dni tréningov pre žiakov U15.

Tréning:

Utorok- 19:00:20:30

Štvrtok -19:00:20:30

Tréning na ZŠ Jána Zemana

Oficiálny tréner :Samuel Jenát ( hráč A-tímu FK POHRONIE). Deti do 12 rokov a 2 mesiace sa považujú za plne očkované. Rodič je do 18 rokov veku dieťaťa zodpovedný, to znamená, keď pustí dieťa na tréning, rodič si je vedomý, že jeho dieťa je bezpríznakové. Píšem to z dôvodu, že každé dieťa by malo mať nad 12 rokov a 2 mesiace nejaký doklad, ak by v úvodzovkách prišla nejaká kontrola. Doklad o zaočkovaní alebo doklad o prekonaní. Pre deti nad 12 rokov a 2 mesiace, ktoré nie sú zaočkované alebo prekonané platí aj domáci samotest, ktorý dostávate zo školy. Keď sa testujete domácimi samotestami , informujete vždy školu o výsledku testu .Preto ak by prišla nejaká kontrola a veľmi by sa už zachádzalo do detailov, je dobré aby rodič dieťaťa alebo dieťa malo informáciu o výsledku testovania ktoré poslalo do školy .

Asistent trénera : Pavol Budinský

každé dieťa by malo mať nad 12 rokov a 2 mesiace nejaký doklad. Doklad o zaočkovaní alebo doklad o prekonaní. Pre deti nad 12 rokov a 2 mesiace ktoré nie sú zaočkované alebo prekonané platí aj domáci samotest, ktoré dostávate zo školy .Keď sa testujete domácimi samotestami informujete vždy školu o výsledku testu .

Úvodné informácie do roku 2022 – zimná príprava – D O S P E L Í …