Na záverečné futbalové stretnutie TIPOS ligy sa dostavil liptovský bb-cirkus …

V nedeľu 11.júna 2017 sa na štadióne v Novej Bani predstavil leader súťaže dospelých TIPOS 3.ligy .

Jeho nesporné kvality sa však napriek hernej prevahy – nedokázali strelecky prejaviť , keď zodpovedná herná  disciplína v defenzíve domácich , podporená výborným brankárom Pavolom v bráne , nedovolila streliť hosťom gól , kde zároveň domáci útočník Patrik Fereje šokoval hostí , keď bez dlhého rozmýšľania v prvom polčase zápasu prestrelil zo šestnástky bombou pod žrď a zabezpečil vedenie domácich 1:0 . Skončil polčas a strelecké trápenie hostí pokračovalo . V rámci liptovského cirkusu preto nastúpili ” ako hovorili , že hrajú za Liptovskú Štiavnicu ” – cirkusové útočné prieniky do šestnástky a “padania” na zem – zrejme už odborne nacvičené scény hostí – cítiacich sa v druhej lige, čo im “zožral… alebo ? ” hlavný rozhodca a s radosťou pískal pokutové kopy za sebou . Zošokovaní hostia však nedokázali premeniť ani prvý pokutový kop , až po 65.minútach hry sa im spoločné úsilie podarilo zabezpečiť ďalším cirkusovým výkonom spolupráce útočníka hostí s hlavným rozhodcom zápasu a konečne “slávni hostia” vyrovnali skóre stretnutia . Tento gól spôsobil , že nabúral celé sebavedomie domácich hráčov a konečne dodal hosťom silu pozbierať sa konečne v tomto zápase a “doraziť ho” do úspešného konca . A tak sa nakoniec nič neočakávané už v zápase neudialo a hostia sa mohli síce s hanbou dobre najesť gulášu , ale bez obavy ” z Litovskej Štiavnice ” vrátiť domov po “úspešnom cirkusovom víťazstve ” .  Prajeme im , aby sa tak , ako Martin , “úspešne prejavili” v druhej lige a s radosťou navrátili späť …  hlavný rozhodca do niektorej “horskej ligy”  a mužstvu Liptovskej Štiavnice aj s celou ružomberskou enklávou  želáme mnoho “ďalších úspechov” vo “futbale”.