Sobota 9.2.2019 – tretí PFZ dospelých v zimnej príprave …

V sobotu 9.2.2019 odohralo naše mužstvo dospelých tretie prípravné futbalové stretnutie v rámci plánovanej zimnej prípravy na umelej tráve štadiona v Bánovciach nad Bebravou :

FK Banovce n Bebravou – MFK Nová Baňa     2 : 1  polčas( 2:1)    Gól: Lenard Braňo

Zostava: Foťko – Lenard M, Vlčko, Čakloš, Miloševič, Lenard B, Pánik,Pacalaj P, Vozár, Pacalaj M, Patty

Striedali: Bartoš, Dobrík, Zarjič, Konečný

Začiatok zápasu bol opatrný z oboch strán postupne boli domáci o niečo lepši, no my sme hrozili po rýchlych protiútokoch. Prvý gól sme dostali po našej chybnej  rozohravke v strede a druhy po strele z hranici šestnástky. Nám sa podarilo znižiť po peknej kombinačnej akcii . Druhý polčas sa hral rýchly tvrdý futbal na obidvoch stranách, my sme sa snažili o otočenie výsledku a domáci o zvýšenie,ale ani jednému mužstvo sa nepodarilo skórovať napriek mnohým šanciam.

Negativum tohto dobrého pripravného zápasu je, že sa nám zranili až dvaja hráči Vlčko a Dobrík                                                                                                                                                                       JF

Ďalší prípravný zápas je plánovaný v sobotu na UT v Žiari nad Hr. so súperom z Hliníka nad Hr. so začiatkom o 15,00 hod. . Odchod autobusu je plánovaný na 13,30 hod.