Sobota 16.februára 2019 v poradí štvrtý PFZ zimnej prípravy .

Vzhľadom na to , že sa nepočítalo , že bude – začne krásne zimné slnečné počasie, odohral sa štvrtý PFZ nášho mužstva dospelých ešte na umelej tráve v Žiari nad Hronom . Sparingpartnera nám veľmi dobre urobilo mužstvo dospelých z Brehov , ktorému sme chýbajúceho brankára doplnili tak, že prvý polčas za nich a za nás striedavo chytali naši brankári Foťko a druhý polčas sa vystriedal s našim druhým brankárom Zarjičom .

Náš súper nás potrápil , keď v defenzíve s výborne hrajúcou obranou na čele s Jožkom Gažim , vydržal kondične až do 70.min . , dokedy sa aj udržoval stav stretnutia 1:1 . Gól za Brehy strelil Jakub Barniak , korý sa im vrátil od nás po jeseni v našom mužstve .

V závere sa presadili naši strelci  a rozdelili sa o konečný výsledok 6:1 gólmi : Marek Pacalaj 2, Patrik Pacalaj 1, Konečný 1 , navrátivší Tomáš Tužinský 1 a naša nová posila Patty / Pentecost/ s 1 gólom .

Na ďalší víkend sa už počíta herne s prechodom na prírodný trávnik , kde by sme mali  hrať v Leviciach.