TOPlist

III.liga dorastencov dvojička U19 a U17 … začali v súťažnom ročníku 2019/2020 …

      V nedeľu 24.8.2019 začal dorasteneckej dvojičke U19 a U17  súťažný ročník 2019/2020 v novoutvorenej vrcholovej súťaži dvojičky v rámci SsFZ BB – III.ligy U19 a U 17 . Zo strany nášho klubu bola prihlásená do súťaže dvojička dorastencov vekových kategórií U19 a U 17 , kde sa údajne počítalo – náš klub má hráčov iba na jedno mužstvo dorastu – že druhý dorast sa zostaví v rámci spolupráce s klubom v Žiari nad Hronom resp. ….. – čo sa však nestalo a nezrealizovalo .  Na prvé kolo do Čadce preto musel tréner dorastu vycestovať s kádrom vlastných hráčov len na U 19 mužstvo , ktoré napriek tomu , že je 1-2-až 3 roky mladšie voči vekovej kategórii 19 rokov súpera , odohralo svoj zápas na snaživej úrovni a podľahlo svojmu súperovi z Čadce – výsledkom len 3:0. U17 mladší dorast – keďže neexistuje , nastúpil na zápas s minimálne určeným počtom 7 hráčov  s jedným brankárom – a to v zložení piatich 15 ročných a troch 14 ročných hráčov proti svojmu 16-17 ročnému súperovi a nasledoval aj primeraný výsledok zápasu , keď naši chlapci / žiaci a o troch hráčov hralo menej ako súper / “obdržali nádielku” 15 gólov a teda prehrali svoj prvý zápas 15:0 .  Takže situácia a ďalšia existencia dorasteneckej dvojičky futbalu je veľmi otázna , pretože pokiaľ budú hrať v jeden deň aj žiaci , nebude môcť U17 dorast nastúpiť na MFZ , prehrá kontumačne a po troch kontumačných prehrách vylúčia dorastencov zo súťaže III.ligy U19 a U17 …  budúcnosť nám to ukáže ….

Comments are closed.

sfz

ssfz

Anketa

Ako ste sa dozvedeli o tejto stránke?

View Results

Loading ... Loading ...

radio

nasfutbal.sk

antirasizm