TOPlist

Aj III.liga stred dorastencov pokračovala 5.kolom…

V sobotu 31.8.2019 pokračovala súťaž aj pre našu dorasteneckú dvojičku , ktorá privítala na svojom štadióne svojich súperov z Lučenca . Starší dorastenci U19 po vcelku prijateľnom výsledku v polčase , keď prehrávali so svojim kvalitným súperom 0:3, v druhom polčase už nestačili na výkonnostne lepších hostí z Lučenca a zápas skončil nakoniec krutou prehrou 0:10. Aspoň, že sa nenaplnila prognóza u  mužstva U17 mladších dorastencov , kde sa podarilo dať dohromady na zápas s Lučencom potrebný počet hráčov . Súper bol však jasne v prevahe a zápas skončil po polčase 0:5 ich vysokým víťazstvom …        Takto sa zatiaľ podarilo “zažehnať” problémy s prípadnou ďalšou kontumačnou prehrou a bude do budúcna záležať iba na chlapcoch – hráčoch týchto kategórií dorastov, či bude existovať dorastenecký futbal až do konca súťažného ročníku 2019/2020 .