TIPOS III.liga stred dospelí – ďalší bod zvonku a mali byť tri…

V sobotu 21.septembra 2019 odohralo mužstvo dospelých MFK Nová Baňa-Žarnovica svoje MFZ vonku v Rakytovciach . Po polčase 0:0, v druhom polčase vedením 0:1. gól strelil Denis Urgela  , vyrovnali domáci na 1:1 a naše mužstvo dostalo výhodu pokutového kopu , ktorý však / už tretí raz za sebou / nepremenilo . Takže konečný výsledok , ktorý mohol získať tri body nakoniec skončil remízou 1:1 .

Ako hodnotí zápas tréner mužstva Marek Guláš ?

V 8 kole sme odohrali opäť zápas u súpera Rakytovce 1:1.

Na úvod musím povedať že sme stratili dva body.V našej hre boli aj dnes nedostatky, ale viac pozitív.Mrzieť nás môže veľké množstvo nepremenených šancí. Počas celého zápasu sme boli lepším mužstvom, lepšie sme kombinovali a zaslúžili sme si vyhrať aj napriek nepremenenej penalte. Verím ,že ak prenesieme dnešnú aktivitu aj do ďalších zápasov, tak máme na čom stavať.

Nastúpili sme v bráne – Schevchuk, v obrane Vlčko, Ništko, Vozár pred nimi Lavrov, Tužinský, Urgela, Majerčík-po prestávke ho striedal Lenárt, Blahút vystriedal ho Miloševič. Vpredu Štefanka a Čierťanský.

O týždeň v nedeľu privítame na našom štadióne Oravské Veselé.

Marek Gašpar ŽK NS-držanie súpera v slubne sa rozvijajúcej akcii38
60.min Denis Urgela Gól zo štandardnej situácie
MFK Nová Baňa- Žarnovica 0:1
Tomislav Duvnjak Gól z hry
FK Rakytovce 1:1   72.min
79.min Michal Laurov Nepremenený pokutový kop