III.liga juh žiacke dvojičky U15 a U 13 …pomaly končí jeseň súťaží …

Sobota 12.október 2019 pokračovalo ďalšie kolo jesene zápasmi v domácom prostredí, kde nasvojom štadione v Novej Bani prívítali naše žiacke dvojičky v III.lige juh svojich rovesníkov z Brusna týmtito výsledkami :

U15 starší žiaci MFK NB podľahli v MFZ U15 Brusnu – 0:6 U13 mladší žiaci MFK NB zvíťazili v MFZ nad U13 Brusna výsledkom 2:0, polčas 1:0 , keď góly strelili Filip Kocian a Dominik Šály

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sobota 19.október 2019 odohrala svoje zápasy naša dvojička starších a mladších žiakov na domácom štadione v Novej Bani so súpermi z Jesenského , ktorým obom podľahla s nasledovnými výsledkami :

U15 starší žiaci – MFK NB : Jesenské 2:3 , polša 2:2 , góly strelili za nás Kristián Raffaj a Filip Sandtner,

U13 mladší žiaci – MFK NB : Jesenské 2:5 , polčas 2:3 , góly strelili za nás Samuel Pauček a vlastný gól súpera .