V poslednom jesennom kole TIPOS III.ligy stred vonku tesne …

Už v sobotu 2.novembra odohralo posledné kolo a teda posledný jesenný MFZ v TIPOS III.lige stred pod spoločným účinkovaním hráčov MFK Nová Baňa – Žarnovica . Ako zhodnotil zápas tréner mužstva , keď vývoj a priebeh zápasu “bol aký bol” – nepodarilo sa zabodovať , znovu aj “zásluhou hlavného rozhodcu” , keď nám jeden regulárny gól / po zhliadnutí videozáznamu / “ráčil neuznať a tak zabezpečil domácej Rimavskej Sobote najtesnejšie víťazstvo a tri body – otázka znie , že by to bol pokračoval vo svojom výkone predtým u nás doma, kedy pískal náš MFZ s Čadcou :

Tréner  Marek Guláš hodnotil zápas nasledovne :

V poslednom kole sme cestovali do Rimavskej Soboty s cieľom zabodovať. V úvode zápasu sme ustáli tlak domácich a po peknej akcii sme strelili gól Lenárdom . Domáci na gól dokázali odpovedať takmer okamžite a tak polčas skončil 1:1 .Do druhého domáci vstúpili lepšie a ujali sa vedenia 2:1 . Podarilo sa nám vyrovnať , ale gól neplatil pre údajný ofsajd( po vzhliadnutí videá sa potvrdilo , že ofsajd nebol).Následne domáci pridali aj tretí gól . Opäť po našej peknej akcii sme strelili kontaktný gól Lenárdom, ale to bolo z našej strany všetko a zápas sme prehrali. Športovo treba dodať že domáci zvíťazili zaslúžene o gól. Nám sa sezóna skončila s postavením v tabuľke a počtom bodov určite nie som spokojný. Uvidime čo prinesie zimná prestávka (príchody-odchody hráčov).

Takže na záver : ”  Príjemnú zimnú prestávku s Vianočnými sviatkami a do Nového roku 2020 veľa zdravia , šťastia a úspechov prajeme všetkým hráčom , vedeniu a funkcionárom mužstva a klubu ako aj všetkým  priaznivcom futbalového klubu MFK Nová Baňa – MFK Žarnovica .

Zároveň do jarnej časti po kvalitnej zimnej príprave prajeme mužstvu dospelých úspešné účinkovanie a kvalitný futbal pre všetkých jeho – našich priaznivcov !