Zimná príprava a PFZ pokračujú …

V sobotu 7.3.2020 odohralo naše mužstvo dospelých ďalšie prípravné futbalové stretnutie , ktoré komentoval jeho tréner Marek Guláš nasledovne :

Včera ďalší PFZ s Badínom v ktorom sme prehrali 3:1, keď gól za nás strelil Lavrov. Super bol celý prvý polčas lepší ,neskoro sme dostupovali k hráčom, robili sme veľké množstvo individuálnych chýb a nedokázali sme sa presadiť 1 proti 1 . V druhom polčase sme dokázali súpera aj zatlačiť vypracovali sme si aj šance , ale premenili sme iba jednu a preto súper zaslúžene zvíťazil.    Nastúpili sme : – v bráne Maslen, – v obrane P.Pacalaj, Bill, Ništko, Vozár,  v stredovej formácii B.Lenard, Tužinský, Miloševič, Lavrov, Choe a vpredu Čierťaský.  Do  do hry zasiahli aj M.Pacalaj a M.Lenárd…