Ukončenie zimnej prípravy – začína súťaž 3.liga stred dospelí – AKTUÁLNA INFORMÁCIA

UKONČENIE plánovanej zimnej prípravy ,

19.3. – 12.zápas zimnej prípravy o 10.00 na ihrisku OŠK Brehy s ŠK Badín ( 4.liga Juh )

MFK Nová Baňa – ŠK Badín 4:4 ( 0:2 )

Zostava :

Adam Arpáš –  Michal Cehula, Simon Kruľák, Samuel Jenat, Michal Boniš – Pierre Hounlete – Dao Ismael , Samuel Marunčiak, Oliver Valko, Mohamed Silue –  Filip Škrteľ

Na striedanie :

Martin Repiský , Andrej Mishko, Lukáš Beko, Samuel Černák

Zo zdravotných dôvodov chýbali :  Marek Výbošťok, Dominik Vozár

Dvanásty zápas zimnej prípravy sme odohrali s našim tradičným súperom v rámci prípravy, ktorý má skúsené mužstvo a hrá dôrazný, kombinačný futbal . Zápas bol pre našich mladých chlapcov dobrou generálkou na jarnú časť sezóny  a ukázal nám dobré veci, ako aj nedostatky v našej hre.

Priebeh zápasu :

2. minúta – hostia strelili svoj prvý gól – stav 0:1

33. minúta – hostia po chybe obrany strieľajú svoj druhý gól – stav 0:2

46. minúta – striedanie Martin Repiský – Adam Arpáš, Samuel Marunčiak – Samo Černák

55. minúta – Dao Ismael znižuje na 1:2

56.minúta – striedal Andrej Mishko Michala Cehulu

62. minúta – Filip Škrteľ vyrovnal na 2:2

65.minúta – Filipa Škrteľa striedal Lukáš Beko

67. minúta – otáčame stav stretnutia na 3:2 v náš prospech, strelcom gólu je Samo Černák

72. minúta – hostia vyrovnávajú na 3:3

86. minúta – hostia otáčajú skóre vo svoj prospech a stav je 3:4

88. minúta – Samo Černák strieľa svoj druhý gól a vyrovnáva na konečných 4:4

Priateľské zápasy náročnej zimnej prípravy máme za sebou s nasledovnou bilanciou :