Prvý majstrovský zápas JAR 2022 3.liga stred dospelí doma Bánová

27.3.2022 – prvý majstrovský zápas jarnej časti súťaže s TJ JEDNOTA BÁNOVÁ

Zostava :

Martin Repiský – Michal Cehula, Simon Kruľák, Samuel Jenat ( C ), Michal Boniš –  Pierre Hounlete – Dao Ismael,  Oliver Valko, Marek Výbošťok, Ladji Malle – Filip Škrteľ

Na striedanie :

Lukáš Beko , Samuel Marunčiak, Andrej Mishko, Adam Arpáš, Filip Ďurian, Samuel Černák

Prvý zápas jarnej časti 3.ligy STRED  s kvalitným súperom, ktorý je po jesennej časti sezóny na 8. mieste tabuľky a v jesennej časti súťaže inkasoval len 9 gólov, čo je najmenej zo všetkých mužstiev.

Priebeh zápasu :

Do zápasu sme vstúpili veľmi aktívne a už v 2. minúte sme mali veľmi dobré zakončenie, ale pozorný brankár hostí si poradil. Pokračovali sme prvých 15. minút v napádaní hráčov súpera a mali sme hru pod kontrolou. Postupne sa však začali hostia presadzovať a po chybnej rozohrávke sa v 30. minúte ujali vedenia v zápase, keď gól vstrelil Adam Bechný. Našich chlapcov tento okamih znovu naštartoval a behom minúty skóroval po peknej akcii v 31. minúte Ladji Malle.

Krátko na to, sa po akcii Filipa Škrteľa znova presadil v 34. minúte Ladji Malle a viedli sme zaslúžene 2:1.

Do konca prvého polčasu mali obe mužstvá ešte po jednej šanci, ale tieto zostali nevyužité.

Druhý polčas sme začali nesústredene a súper po zbytočnom trestnom kope a zaváhaní pri obrannej činnosti sa lopta bez dotyku hráčov dostala do našej brány a hostia vyrovnali v 47.minúte  Jurajom Mrázom na 2:2. Po tomto momente postupne hru prevzali pod kontrolu hostia a dostávali nás aj za zlého  rozhodovania hlavného rozhodcu a neposudzovanie zákrokov na našich hráčov do situácií, ktoré sme riešili zle a v 61. minúte sme po ďalšej chybe obrany dostali gól na konečných 2:3 , keď skóroval Bojan Gluvič. Od tohto okamihu hostia hru kontrolovali a naši chlapci aj po prestriedaní, keď v 73. minúte nastúpil Samuel Černák namiesto Filipa Škrteľa a v 81. minúte nastúpil Andrej Mishko za Ladji Malleho, ktorý odohral veľmi dobrý zápas, sa už nedostali k ďalším príležitostiam a víťazstvo si hostia udržali.

Škoda je, že v dnešnom zápase sme mohli uhrať podstatne lepší výsledok, lebo súper bol hrateľný.

V nedeľu 3.4. o 15.30 nás čaká ďalší silný súper v boji o dôležité body TJ Baník Kalinovo .

Pozývame fanúšikov nášho mužstva na tento zápas s ďalším kvalitným súperom.

Odchod autobusu je o 12.30 hodine spred futbalového štadióna.