U19 4. liga juh dorastenci …MFZ- roč.2023/2024 …

Generálka DORAST U19
MFK NOVÁ BAŇA – ŠKF KREMNICA 3:0
Zostava:Zigo,Jánošov, Budinský, Pauček, Gábriš, Weinciller, Ďurkov, Gáfrik, Mišura, Kasan, Lipianský,
Striedali: Tokoly, Budinský, Vozár, Vozár, Hrmo, Víglasky, Katrinák
Chýbali: Valentovič, Lovecký, Kamenský.
Zápas sme začal veľmi zle, keď sme do 15 minúty boli na ihrisku ako zaspatí. Nechcelo sa nám behať a robili sme chyby, čo mohol využiť súper, no v bráne bol pozorný Zigo. Potom sme sa zobudili a postupne sme prebrali hru. Krásne lopty rozdával dobre hrajúci Mišura, z čoho ťažil rychlonohý Gáfrik, ktorý strelil 2 góly. Cez polčas sme prestriedali, za účelom oživiť hru a hlavne naše krídla. Do hry nastúpili Tokoly a Hrmo a hra sa zrýchlila. Na konci zápasu, po peknej kombinácii Gáfrika na Weincillera, sme uzavreli skóre na 3:0. Najlepší hráči zápasu: Mišura, Gáfrik. O týždeň náš už čaká prvý majstrovský zápas v Krupine. Tréner Poliačik
Na obrázku môže byť americký futbal, futbal a text, v ktorom sa píše „PRIATELSKY ZÁPAS DORAST U19 MFK 19 12 KREMNI PEEO 又 1923 3:0 NOVÁ BAÃA Gáfrik 2 Weinciller PAS s FINANČNOU PODPOROU MESTA NOVÁ BAÃA MFK NOVÁ BAÃA -ŠKF KREMNICA“

 **************************************************

 Zhrnutie sezóny 2022/2023 DORAST U19.

Naša U19 v minulej sezóne pôsobila v 4. lige, kde odohrala 20 majstrovských zápasov , z čoho sme 11 vyhrali, 7 prehrali a 2 remizovali. Mali sme vynikajúce štatistiky, keď sme dali 73 gólov a dostali sme len 20 (73:20). Víťaz Banská Štiavnica mala skóre 82:15. Skončili sme na druhom mieste v našej skupine a celkovo sme obsadili 10. miesto v konečnom poradí zo 17 mužstiev. Chýbalo nám kúsok šťastia, lebo 6 zápasov sme prehrali iba o jeden gól. Ale to je presne futbal. Dobré výsledky a vynikajúca hra sa prejavila aj v tréningovej morálke, kde sme atakovali 70-78% účasť na tréningoch. Zodpovednosť na tréningoch a zápasoch bola vynikajúca. A na zápasy sme chodievali v počte 17-19nasť chlapcov, čo bolo super. Vytvorila sa vynikajúca partia okolo Chovana, Škvarku, Žarnovičana, Zborana, Vozára, ktorí boli ťahúni nášho dorastu. Pri nich sa skvelo adaptovali a naučili ďalší hráči, ktorí momentálne pôsobia v doraste. Do dorastu prišiel minulú sezónu Jakub Lovecký ,ktorý dlho nehral futbal a ukázal nám, že keď sa chce, tak sa všetko dá. Vynikajúco posilnil zadné rady našej obrany. Momentálne naše končiace ročníky Škvarka, Zboran, Žarnovičan sú v kádri našich mužov, kde nastupujú v základnej zostave a veríme, že spolu s Palim Budinským sme ich niečo naučili a budú oporou mužov. My teraz vytvárame znova vynikajúci kolektív pre novú sezónu, kde budú lídrami Zigo, Budinský, Mišura, Ďurkov, Gáfrik, Lipianský a další chaloši. Pevne verím, že znova budeme po zápasoch spievať a robiť dobré meno mestu Nová Baňa.
Tréner-Poliačik,Budinský

*****************************************************

AKTUÁLNA INFORMÁCIA 29.7.2023

                          Dorast U19 odohrá v sobotu 29.7.2023 o 10:00 priateľský futbalový zápas na domácej pôde proti mužstvu FK TJ LOKOMOTÍVA KOZÁROVCE.
Na obrázku môže byť futbal, americký futbal a text, v ktorom sa píše „PRIATELSKY ZÁPAS DORAST U19 LOKOMOTIVA KOZÁROVCE MFK 29.7.2023 SOBOTA 10:00 12 19 NOVÁ BAÃA FINANČNOU PODPOROU MESTA NOVÁ BAÃA FK TJ LOKOMOTÍVA KOZÁROVCE MFK NOVÁ BANA“
*************************************************************************
Dorast U19 dnes odohral posledný zápas sezóny 2022/2023.V prvom rade chceli odplatiť súperovi domácu prehru .Chalanom sa to nakoniec podarilo keď vyhrali na pôde súpera ŠK BADÍN výsledkom 1:2.Gólovo sa presadili Tomáš Gáfrik a Sebastián Ďurkov.
Na obrázku môže byť futbal, americký futbal a text
********************************************************************
Dorast U19 vyhral na pôde súpera FK SLOVAN KÚPELE SLIAČ výsledkom 0:2. Gólovo sa presadili Vozár a Lipiansky .
Na obrázku môže byť futbal a text, v ktorom sa píše „FK SLOVAN IV.LIGA DORAST U19 (2022/2023) MFK KÚPELE 1920 SLIAČ SLIAG SLIAC 19 12 0:2 NOVÁ BAÃA Vozár Lipiansky S FINANČNOU PODPOROU MESTA NOVÁ BAÃA FK SLOVAN KÚPELE SLIAČ MFK NOVÁ BANA“

**********************************************************************

sobota 27.5.2023 MFZ vonku Brusno-Ondrej

Dorast U19 dnes neuspel na pôde súpera FK BRUSNO-ONDREJ, keď prehrali výsledkom 2:1 po polčase 1:0 , náš gól na 1:1 si strelili domáci vlastným hráčom .

Na obrázku môže byť futbal a text
 *****************************************************

sobota 20.5.2023 – a na záver súťaže pár slov zhodnotenia …

V sobotu 20.5.2023 mal dorast U19 odohrať posledný domáci zápas tejto sezóny proti mužstvu ŠK HEĽPA.Súper však ráno volal že na zápas nepricestujú.Zorganizovali sme rozlúčku s chlapcami ktorí končia v kategórii U19.Chlapci si aspoň zahrali medzi sebou zápas ktorí ukončili kopaním penált a posedením pri kapustnici.
Ing. Milan Baranec – štatutárny zástupca MFK NB
 
       V mene MFK ďakujeme všetkým chlapcom, ktorí tento rok končia v kategórii U19 za všetko čo odviedli doteraz pre náš futbal. Teší ma, že sú medzi nimi chlapci, ktorí budú posilami pre mužstvo dospelých a budú ešte veľa rokov reprezentovať náš klub a robiť radosť sebe aj nám. Prajem im , aby sa im darilo aj v osobnom živote, aby sa im vyhýbali zranenia a mohli sa dlho venovať najkrajšej kolektívnej hre na svete. Všetci piati boli ťahúňmi dorastu, ale aj ostatní chlapci sú šikovní a za pár rokov sa zasa stretnú v mužstve dospelých, tak aby sme znova dokázali zapracovať chlapcov, ktorí sú talentovaní, ale v prvom rade aj oni musia mať záujem hrať za MFK Nová Baňa.
 

*********************************************

Dorastenci U19 dnes na domácej pôde nestačili na ŠK BADÍN keď prehrali výsledkom 1:2 . Jediným strelcom nášho gólu bol Adrián Budinský.Dnes v zápase sa aj červenalo keď padli tri červené karty,jedna na strane domácich a dve na strane hostí.

Na obrázku môže byť futbal, americký futbal a text

**************************************************************************

                   Krásny gól nášho dorastenca U19 Alexa Zborana
obehol SLOVENSKO .
VIDEO: Vysielali ho v televízii. Krásny gól dorastenca obehol Slovensko
Viac si prečítajte v článku.
SPORTNET.SME.SK
VIDEO: Vysielali ho v televízii. Krásny gól dorastenca obehol Slovensko,  
Alex Zboran kandiduje v súťaži Gól roka 2023. 

Po zápasoch starších a mladších žiakov proti FK SLOVAN KÚPELE SLIAČ pridali ďalšiu nádielku gólov naši dorastenci U19, ktorí vyhrali na Brehoch tiež proti FK SLOVAN KÚPELE SLIAČ vysoko 6:0. Dnes ostáva 9 bodov (U13,U15,U19) na Novej Bani proti SLIAČU s úžasným skóre 17:0.

**************************************************************************
        Dorast U19 odohral v sobotu 29.4.2023 o 10:30 majstrovský zápas na domácej pôde proti mužstvu FK-34 BRUSNO-ONDREJ .    Jednoznačné víťazstvo našich dorastencov U19 proti FK-34 BUSNO – ONDREJ výsledkom 7:1.
*************************************************************************

u19 Heľpa

 

 

 

 

 

DORAST U19 sobota 22.apríla 2023
ŠK Heľpa-MFK Nová Baňa (0:2) 0:6
Samuel Škvarka 2,Vozár P. 2,Ďurkov,Katerynych.
ZOSTAVA;CHOVANEC, PAUČEK, LOVECKÝ,GÁBRIŠ, VALENTOVIČ, ŠKVARKA, ŽARNOVIČAN, ĎURKOV, KAMENSKÝ, GÁFRIK, VOZÁR P.
Striedali Tokoly, Vozár, Katerynych, Katreniak
Chlapci vycestovali na zápas o umiestnenie do ďalekej Heľpy. Zápas bol opatrný, kým sme sa trochu neosmelili a zvykli si na ťažký terén. Museli sme pomeniť zostavu a dali sme príležitosť hráčom, ktorí hrávali menej. Do obrany nam prišiel pomôcť Števko Valentovič, ktorý odohral vynikajúci zápas. Na začiatku mal svoje šance náš Palči Vozár, no nevyužili sme ich. Po faule na nášho hráča sme kopali priamy kop, ktorý nekompromisne zakončil najlepší hráč zápasu Sebko Ďurkov 0:1. Po pekných kombinačných akciách sme postupne zvyšovali skóre až na 0:6. Chlapci bojovali a zaslúžene vyhrali svoj zápas. Náš cieľ je jasný – vyhrať túto skupinu a postupne vytvárať nové mužstvo na ďalšiu sezónu. TRÉNER POLIAČIK

 

****************************************************************

Sobota 15.4.2023   IV.liga   U19 dorastencov  v Dudinciach

prehrali naši chlapci najtesnejším výsledkom  1:0 …

Dorast U19
Dudince:MFK NB 1:0
Zostava; Chovanec, Budinský, Pauček, Zboran, Mišura, Žarnovičan, Tokoly, Ďurkov, Katerynych,Vozár.
STRIEDALI:Kamenský, Gáfrik, Katrinák, Vozár, Lipianský.
Našim chlapcom sa nepodarilo prebojovať do Top 4. Zápas sme nezvládli. Hral sa tvrdý futbal, kde hrozilo vážne zranenie, no rozhodca si to nevedel ustrážiť. Rozdal 2 červené a 8 žltých kariet a jedného chalana odviezla záchranka. V zostave nám chýbal tvorca hry a vodca dorastu Samko Škvarka. Zápas sme si prehrali sami, keď po chybe a zlej rozohrávke nášho obrancu súper otvoril skóre. Nám a už nepodarilo dať gól a vybojovať vytúženú remízu na postup do hornej štvorky. Šance by aj boli, no stále nás prenasleduje smola, keď si vytvoríme kopec šancí, no premeniť ich nevieme. Chlapci boli po zápase smutní, padla aj slzička, no treba ich za posledné zápasy pochváliť, keď ovládli derby proti Žarnovici a každý zápas, čo sme prehrali, bolo len o jeden gól. Ideme bojovať o najlepšie umiestnenie v tabuľke.
Tréner Poliačik

***********************************************************************

*********************************************************************

 Dorast U19

MFK NB:
ŠKF KREMNICA – 0:0
Zostava:Chovanec, Pauček, Budinský, Zboran, Lovecký, Škvarka, Žarnovičan, Tokoly, Ďurkov, Vozár, Gáfrik.
Na striedanie: Katerynych, Kamenský, Mišura, Gábriš, Katrinák,Vozár.
Zápas pre nás nedopadol podľa nášho očakávania. Išli sme z jasným cieľom vyhrať, no nepodarilo sa nám to. Chlapci boli nastavení, že budeme bodovať. Do 20. minúty nebola Kremnica na našej polke. Tlačili sme súpera a dobíjali ich 16ku. Vytvorili sme si gólové šance, no Tokoly trafil tyčku a Žarnovičan sám na päťke netrafil bránu. Skúšali sme premeniť gólové šance, ale buď nás vychytal vynikajúci brankár hostí, alebo sme netrafil už prázdnu bránu. Ďalšie 100% príležitosti mal Tokoly, Gáfrik,Škvarka, Vozar P.,Vozár J. Bohužiaľ stratili sme body a teraz musíme urobiť všetko preto, aby sme v sobotu vyhrali v Dudinciach a dostali sa do baráže v Top 4. Dnes nám šťastie neprialo, no verím, že sa to ukáže o týždeň v Dudinciach.
Tréner Poliačik

***************************************************

 Sobota  1.4.2023 …  štadion Nová Baňa

MFZ  U19 dorastencov – IV .liga skupina stred MFK Nová Baňa – MFK Žarnovica   6:2 / 1:1 /

nástenka u19

u19 ovácie

u19 skóre tabuľa

radosť v kabine po zápase

spokojný tréner

Zostava domácich: Mestský futbalový klub Nová Baňa

Č. dresu Meno a priezvisko Registračné číslo Kap. Str. Gól ŽK 2ŽK ČK
1 Samuel Chovanec (90) 1343309  
 
striedanie
gol      
12 Samuel Pauček (90) 1380598  
 
striedanie
gol      
2 Jakub Lovecký (90) 1394178  
 
striedanie
gol      
6 Adrián Budinský (90) 1366561  
 
striedanie
gol      
8 Alex Zboran (90) 1291643 Tento hráč je kapitán.
 
striedanie
gol      
9 Sebastian Ďurkov (90) 1397219  
 
striedanie
gol      
7 Samuel Tokoly (90) 1393315  
 
striedanie
gol      
14 Matej Žarnovičan (70) 1320601  
  • 1-70′
 
gol      
13 Samuel Škvarka (90) 1305128  
 
striedanie
gol
64′
   
11 Pavol Vozár (77) 1316801  
  • 3-77′
 
gol
13′
   
15 Tomáš Gáfrik (70) 1367365  
  • 2-70′
 
gol      
 
 

Zostava hostí: MFK ŽARNOVICA

Č. dresu Meno a priezvisko Registračné číslo Kap. Str. Gól ŽK 2ŽK ČK
1 Martin Seget (90) 1471842  
 
striedanie
gol      
2 Miroslav Červík (90) 1368325  
 
striedanie
gol      
8 Ondrej Sedlák (90) 1372486  
 
striedanie
gol      
3 Sebastián Matejov (90) 1372060  
 
striedanie
gol      
4 Krištof Debnár (90) 1357837  
 
striedanie
gol      
15 Matúš Šmondrk (90) 1357281  
 
striedanie
gol      
16 Alex Lupták (90) 1375418 Tento hráč je kapitán.
 
striedanie
gol
54′
   
7 Andrej Kováč (28) 1362681  
  • 1-28′
 
gol      
17 Boris Uhrín (90) 1366225  
 
striedanie
gol      
11 Enrico Šulva (90) 1369822  
 
striedanie
gol      
9 Dominik Šuška (90) 1343306  
 
striedanie
gol      
 
 
 

Náhradníci – domáci: Mestský futbalový klub Nová Baňa

Č. dresu Meno a priezvisko Registračné číslo Kap. Str. Gól ŽK 2ŽK ČK
3 Thomas Mišura (20) 1387202  
  • 1-70′
striedanie
gol      
10 Martin Kamenský (13) 1366558  
  • 3-77′
striedanie
gol      
17 Jozef Vozár (20) 1393343  
  • 2-70′
striedanie
gol      
 
 

Náhradníci – hostia: MFK ŽARNOVICA

Č. dresu Meno a priezvisko Registračné číslo Kap. Str. Gól ŽK 2ŽK ČK
12 Samuel Kováč (62) 1404605  
  • 1-28′
striedanie
gol      
 

Strelci gólov

Čas Meno a priezvisko Registračné číslo Č. dresu D/H Stav Typ gólu Akcia
3 Sebastian Ďurkov 1397219 9 domáci 1:0 Gól z hry  
43 Krištof Debnár 1357837 4 hostia 1:1 Gól z hry  
51 Samuel Škvarka 1305128 13 domáci 2:1 Gól z hry  
57 Matúš Šmondrk 1357281 15 hostia 2:2 Gól z hry  
59 Pavol Vozár 1316801 11 domáci 3:2 Gól z hry  
61 Sebastian Ďurkov 1397219 9 domáci 4:2 Gól z hry  
68 Alex Zboran 1291643 8 domáci 5:2 Gól z hry  
84 Jozef Vozár 1393343 17 domáci 6:2 Gól z hry  
 

Funkcionári družstiev

Domáci ŽK 2ŽK ČK Funkcia Hostia ŽK 2ŽK ČK
Peter Žarnovičan (1349823) Andrea Luptáková (1466382)
Martin Poliačik (1162068) Radoslav Antal (1094922)
Pavol Budinský (1052281)
Erika Orgonášová (1382682) Alexandra Šimková (1444934)
**************************************************************************
 Dorast U19 ….. dohrávka jesene MFZ  IV.liga U19 SsFZ
MFK Žarnovica-MFK Nová Baňa (1:2) 1:2-Vozár,Lipiansky.
Zostava: Zigo, Budinský, Pauček, Zboran, Lovecký, Tokoly, Škvarka, Žarnovičan, Ďurkov, Lipiansky, Vozár .Striedanie: Katerynych, Gábriš, Mišura,Kamenský, Vozár J.
Po dobrej zimnej príprave nás dnes čakala dohrávka v Žarnovici na perfektnom ihrisku. Začiatok zápasu bol vyrovnaný, hralo sa opatrne medzi 16-kami. Potom sme postupne prebrali hru a začali si vytvárať šance. Po peknej kolmici Lipanského sa do úniku dostal Palinko Vozár a vyhrávali sme 1:0. Následne sme mali ešte dve vyložené šance Žarnovičan a Ďurkov, no netrafili sme prázdnu bránu. Po chybe na ľavej strane,keď sme stratili loptu, si súper vytvoril gólovú šancu, keď prekonal nášho mladučkého brankára zo žiakov Martina Ziga. Zápas sme chceli vyhrať a chlapci makali a bojovali ako draci. Po faule na nášho hráča sme získali priamy kop. Loptu si postavil Lipiansky a nádherneeeeeeeeee vymietol roh bránky (frajer na záver v TV Markíza). Do druhého polčasu sme išli streliť ešte jeden gól a potvrdiť 3 body. Gól sme už nedali, ale víťazstvo sme si ustrážili bojovnosťou a kolektívnou hrou. Súper si ešte vytvoril príležitosti, ale tie s prehľadom a kľudom vyriešil náš brankár Martin Zigo a naši obrancovia. Na pravej strane nastúpil hráč zápasu Jakub Lovecký, ktorý po 3 ročnej prestávke znovu začal trénovať a hral vynikajúci zápas.
              ĎAKUJEME fanúšikom a rodičom, ktorí nás boli podporiť a bolo ich počuť. Tréner U19 Martin Poliačik.
***********************************************************************
*************************************************************************************************************************************************

 

Zimná príprava dorastencov U19 ukončená , začína JAR 2023.

Dorast dnes prehral na umelej tráve v Radave s mužstvom ŠK SOKOL STARÝ TEKOV výsledkom 5:1.

u19

Dorast U19.- Starý Tekov. Pár fotiek od Milana Loveckého. ďakujeme

3

5

7

8

9

 

 

Pridaj komentár