U13 mladší žiaci 2.liga

V sobotu 20.4.2024 mladší žiaci U13 odohrali majstrovský futbalový zápas na domácej pôde proti mužstvu FK – 34 BRUSNO – ONDREJ .Od začiatku zápasu sme hrali kŕčovito. Chalani vôbec nesplnili taktické pokyny a opäť sme hrali 1vs1, kde sme strácali lopty a horeli sme v defenzíve. Na pravej krajnej vertikálne robil vietor výborné hrajúci kapitán mužstva Peťko Kožina. Škoda, že sme všetky lopty hrali po výške, čo som aj chalanov upozorňoval .Vôbec nám v prvom polčase nič nevychádzalo a prehrali sme polčas 0:1.Do druhého polčasu sme chceli ísť urobiť niečo s výsledkom .Súperovi stačilo 6.minút druhého polčasu na druhý strelený gól a už sme prehrávali 0:2.Po tomto góle som dal šancu nášmu talentovanému brankárovi s prípravky U11 Timkovi Budinskému a zmenil som rozostavenie hráčov so snahou streliť kontaktný gól, ktorý nás ešte hádam naštartuje .Nepodarilo sa nám to a namiesto toho nás súper potrestal tretím gólom a prehrali sme výsledkom 0:3.Zaslúžené víťazstvo hostí .Chalani si po zápase poplakali ,lebo sami vedeli, že to v zápase vôbec nešlo a nebolo to ono .Ako som im po zápase povedal, spolu vyhrávame spolu aj prehrávame .Po 5 víťazných zápasoch v rade sme teraz dva zápasy po sebe prehrali. Máme menšiu krízu ,ale chalanom verím a budeme sa chcieť z tejto krízy čo najrýchlejšie dostať .Musím však vyzdvihnúť výborný výkon brankára U11 Timka Budinského,ktorý sa chopil svojej šance v bráne .Odchytal skoro celý druhý polčas a predviedol obdivuhodné zákroky. Po zápase sa tak právom stal najlepším hráčom nášho mužstva .
Tréner U13 Miroslav Pavlove.
**********************************************************************************************
Mladší žiaci U13 odohrali majstrovský zápas na pôde súpera MFK STROJÁR KRUPINA .Spokojný môžem byť len s prvým polčasom. počas prvého polčasu a 30.minút sme hrali vyrovnaný zápas, boli sme lepším tímom ,vypracovali sme si viac príležitostí . Chýbal nám dôraz a pokoj v útočnej fáze hry pri zakončení v efektívnom priestore streľby. Snažili sme sa hrať po krajných vertikálach čo sa nám v 1.polčase darilo. Cez polčasovú prestávku som chalanov v šatni podporoval , motivoval a veril som, že v druhom polčase zlepšíme ešte našu hru .V druhom polčase som mojich chalanov na ihrisku vôbec nepoznal .Od obrannej fázy až po útočnú fázu hry sme neukázali vôbec nič .Chceli sme len viesť loptu 1vs1, kde sme vždy prichádzali o loptu a zbytočne sme sa tak unavili. Pomocné prihrávky – narážačka so spoluhráčom bol pre chalanov neznámy pojem . Sklamanie z druhého
polčasu po výsledku 6:0 sme po piatich vyhratých zápasov v rade asi potrebovali takúto
facku .Aj takéto zápasy musia prísť a verím, že to chalanov len posunie ďalej . Na druhý
polčas treba čím skôr zabudnúť a sústrediť sa budeme na ďalšie TJ, kde sa budeme chcieť
čo najlepšie pripraviť na nášho ďalšieho súpera na domácej pôde v sobotu 20.4.2024
Aktuálne , 28.3.2024 štvrtok jarná časť súťaže dvojičky žiakov v 2.lige .
Víťazná séria pokračuje .Mladší žiaci U13 dnes odohrali majstrovský futbalový zápas na domácej pôde proti mužstvu TJ SLOVAN DUDINCE.V dnešnom zápase nám chýbal líder obrany Viktor Šály. V zápase som tak mal možnosť vyskúšať stopérske pozície, ktorej sa chalani chytili.
Toto mužstvo dnes do bodky splnilo a hlavne ukázalo na ihrisku svoju pravú tvár,ktorou sa chceme prezentovať. Na tréningových jednotkách po minulotýždňovom zápase v Senohrade sme skúšali len zakončovať na bránu , kde sme sa trápili .
Dnes sme si z chuti zahrali, ukázali peknú hru pre oko diváka. Výsledok 7:1 je len dôkazom našej hry . Samozrejme mohli sme pridať aj viac gólov ,ale s predvedenou hrou a výkonom hráčov som veľmi spokojný .Pokračujeme vo víťaznej sérii 5 zápasov po sebe. Dnes som mal opäť z chalanov zimomriavky a to hovorí za všetko(zabudol som od radosti aj fotky urobiť).Strelecký účet si otvoril vo svojej premiére v drese A mužstva U13 Daniel Makáň. Martin Tužinský sa dnes odtrhol z reťaze a štyrmi gólmi prispel k nášmu vysokému víťazstvu.
Dnes osobne všetci hráči po zápase zvolili za najlepšieho hráča zápasu Patrika Halaja, ktorý svojim výkonom na oboch postoch čo som ho skúšal podržal mužstvo ,hral s prehľadom. Svojou technikou a futbalovým myslením si to zaslúžil . Čaká nás dvojtýždňová pauza, keďže budúci týždeň máme voľno z dôvodu nepárneho počtu mužstiev .Poctivo sa pripravíme na nášho najbližšieho súpera na jeho pôde MFK STROJÁR KRUPINA. Našim cieľom je pokračovať vo víťaznej sérii, lebo chalani si to svojou predvedenou hrou zaslúžia .Tabuľka našej súťaže je len …….BONUS . Osobne však chcem, aby si chalani každý zápas užili a predviedli všetko čo sa na tréningových jednotkách naučia .Len zápasovou praxou získavame skúsenosti. Ako som dávnejšie písal, v tomto mužstve vidím silu, kolektív . Sústredenie padlo na úrodnú pôdu .Chalanom za dnešný výkon ĎAKUJEM a prajem im krásne prežitie VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV. Veľká vďaka patrí aj rodinným príslušnikom detí, ktorí sa prišli na tento zápas pozrieť a povzbudiť svoje ratolesti .

V prvom zápase jarnej časti sezóny odohrali mladší žiaci U13 majstrovský zápas
na pôde súpera TJ DRUŽSTEVNÍK SENOHRAD , kde sme zvíťazili v pomere 0:2 .
Počas celého zápasu sme mali prevahu .Hralo sa väčšinou na domácu bránku. Po taktickej , kondičnej aj hernej stránke sme boli lepším mužstvom. V zápase sme si vytvorili veľmi veľa šancí na skórovanie ,zlyhávali sme však v zakončení, ktoré budeme musieť zlepšiť. Po hernej stránke sme hrali to, čo som od hráčov očakával .Dnešné víťazstvo bolo zaslúžené. Martin Tužinský v druhej minúte zápasu otvoril skóre na 0:1.V predposlednej minúte zápasu sa presadil a otvoril si strelecký účet u mladších žiakov U13 Patrik Repiský . Veľká pochvala však patrí aj nášmu novému a nádejnému brankárovi Jergušovi Raffajovi, ktorý si svojimi výkonmi už na sústredení vypýtal miesto do základnej zostavy.