U13 “B” mladší žiaci ObFZ ZH

Prípravka žiakov U11″B” v derby zápase nestačila na domácej pôde proti OŠK BREHY a prehrala
konečným výsledkom 4:6 , góly za nás strelili Gôrči, Psotka, Vallo, Lisičan .
**********************************************************************************************

Mladší žiaci U13 B dnes odohrali v utorok 9.4.2024 domáci majstrovský futbalový zápas jarnej časti sezóny MINILIGY U13 ObFZ ZH proti mužstvu OŠK HODRUŠA – HÁMRE s výsledkom 6:1 .
Úvod zápasu patril nám,keď sme sa už v 5.minúte presadili Wagnerom .Po góle sme zaspali a prestali hrať ,keď nás súper potrestal gólom na 1:1.Prvý polčas sme nehrali dobre ,celá naša hra sa niesla cez stred ihriska,kde to bolo všetko prehustené. Zbytočne tak dochádzalo k stratám našich lôpt a častým osobným súbojom .Dvoma gólmi a dvojgólové vedenie do polčasu nám zabezpečil výborne hrajúci Martin Tužinský. Cez polčasovú prestávku som chalanom povedal v šatni, hrajme to po krajoch ihriska. V druhom polčase sme využívali krajné vertikály, čo zmenilo celú našu hru .Konečne sa dalo na našu hru pozerať. Výsledok zápasu sme v druhom polčase okorenili ešte troma gólmi a výsledok 6:1 a 3 body ostávajú doma .Chalani si toto víťazstvo zaslúžili ,ale predvedenou hrou iba v druhom polčase. Máme stále čo zlepšovať v tréningových jednotkách. Dnes veľmi dobrý výkon podali nováčikovia z Hronského Beňadika
Daniel Makáň a Tobias Kopča. Martin Tužinský svojimi troma gólmi pomohol k víťazstvu. Filip Wagner konečne prelomil gólové suchoty a splnil do bodky moje rady .Musím však vyzdvihnúť výkon nášho hráča – Matias Pohorelec, ktorý dnes fakt bol najlepším hráčom v našom mužstve .