Začala jarná časť súťaže – sobota 16.marca 2024 na štadione v Rudne nad Hronom

MFK NOVÁ BAŇA U19 – TJ SOKOL MEDZIBROD – 3:3
Zostava: Zigo,Lovecký, Pauček, Gábriš, Katerynych, Mišura, Kamenský, Hrmo, Budinský, Ďurkov, Lipianský.
Striedanie-Vozár P.,Budinský, Benčúrik(U15)
Chýbali: Kasan,Vozár, Gáfrik, Tokoly,Weinciller, Jánošov.
Začiatok prvého polčasu sme začali opatrne. Preto si súper vypracoval aj prvú šancu, no náš brankár Martin Zigo vynikajúce zasiahol. Potom sa hra prelínala z jednej strany na druhú. V 23. minúte, po peknej kolmici Mišuru, sa presadil po zranení klúčnej kosti náš SEBO Ďurkov. Následne po rozohraní, sme získali loptu a zakončili sme akciu Lipianským. Vyhrávali sme už 2:0. Do polčasu sa presadil aj súper, keď sme stratili ľahkú loptu a inkasovali sme gól. V druhom polčase sme inkasovali ďalší gól a stav sa vyrovnal na 2:2.Hneď nato , po našom rýchlom útoku, sa presadil ešte len hráč starších žiakov U15 Patrik Benčúrik a vyhrávali sme 3:2. Žiaľ, naša nedisciplinovanosť a kopec čistých gólových šancí, ktoré sme nevyužili v zápase , nás stálo víťazstvo, keď nás súper potrestal v nešťastnej 92′ minúte a vyrovnal na konečných 3:3.