majstrovské súťaže (dospelí, mládež) v riadení

ako 6 osôb.

Vedenie SsFZ v BB

12.10.2020 o 17,42 hod.

nedeľa 11.10.2020 U15 a U 13 žiaci hrali na JUPIE BB Podlavice…

V nedeľu cestovali naši žiaci , dvojička U 15 a U13 , starší a mladší žiaci na svoje zápasy do Banskej Bystrice v Podlaviciach , kde odohrali svoje zápasy s rovesníkmi JUPIE Mareka Hamšíka v BB Podlaviciach .

Starší žiaci U 15 podľahli po polčase 2:0 domácim žiakom U 15 konečným výsledkom 6:0 .

Mladší žiaci odohrali vyrovnaný zápas s polčasom 1:1 , kde podľahli až v úplnom závere zápasu domácim rovesníkom s konečným výsledkom 3:2 . Góly strelil za našich mladších žiakov Dávid Rajnoha – 2 .

V ďalšom  kole sa predstavia doma v sobotu 17.októbra U15 o 13,30 hodine a U 13 o 15,15 hodine , po dorasteneckom zápase , ktorý sa odohrá pred nimi o 10,00 hodine na štadione v Novej Bani .

11.10.2020 TIPOS 3.liga stred dospelí … naše víťazstvo nad Čadcou a ďalší trojbodový zisk

PREHĽAD  vývoja v zápase …

11.min Daniel Prívara ŽK – NS- zmarenie sľubne rozvíjajúcej sa akcie držaním súpera

Samuel Čierťaský Gól z hry
MFK Nová Baňa- Žarnovica 1:0
29.min

Dominik Daniš Gól z hry
MFK Nová Baňa- Žarnovica 2:0
30.min

Dominik KubalákMartin Mačinek

Lukáš Nitško Gól z hry
MFK Nová Baňa- Žarnovica 3:0
60.min