Aj žiaci mali nahustený program týždňa …..

       Po odohraní 6.kola dňa 10.9.2016 v Hnúšti , kde naše obe žiacke mužstvá prehrali svoje zápasy – starší žiaci 2:0 a mladší žiaci 5:1 – gól za našich žiakov strelil Brańo Vozár, pokračovali naše žiacke dvojičky vo sviatok 15.9.2016 vonku zápasmi v Banskej Štiavnici . Obidva zápasy sa im však nevydarili , najmä mladším žiakom , ktorý prehrali vysoko 11:1 – gól za nás streli Braňo Vozár a starší prehrali 4:0 . Vo svojich zápasoch pokračovali hneď v sobotu 17.9.2016 , kedy privítali za stáleho dažďa na svojom štadione suverénne vedúce mužstvo súťaže z Detvy . Prejavilo sa to aj napriek dobrému a snaživému výkonu nášho mužstva , kde viaceré výborné individuality v mužstve Detvy sa výrazne prejavili tak po fyzickej stránke ako aj technickej a streleckej . Starším žiakom ich súper “nadelil” tucet gólov a mladší obdržali taktiež “nádielku” ôsmych gólov . Nám sa tentoraz skórovať nepodarilo . 

Dorastenci mali takisto náročný týždeň …….

Po odohraní 6.kola dňa 10.9.2016 u svojho súpera v Slovenskej Ľupči , kde remizovali naši dorastenci 1:1 gólom Mareka Kašku , čakal vo štvrtok – sviatok – domáci zápas , kde privítali svojho súpera zo Sliača . Po dobrom výkone vyhrali presvedčivo 3:0 dvomi gólmi Tomáša Tuižinského a jedným gólom Tima Wolfa . V nedeľu hneď pokračovali 7.kolom , keď cestovali ku prvému mužstvu súťaže – do Braväcova – kde až závere  nešťastne prehrali 3:2 . keď držali remízu gólmi Tomáša Tužinského a Tima Wolfa  a domáci strelili víťazný gól v úplnom závere . 

V uplynulom týždni nahustený program …

        Po odohranom 6.kole vo Fiľakove , v ktorom podľahlo naše mužstvo na štadione u svojho súpera – domácemu Fiľakovu výsledkom 3:1 / čestný úspech strelil v 77.min za stavu 3:0 náš Matej Šťastný / ,   pokračoval program v týždni – stredu 14.9.2016 odohratím 3.kola SLOVNAFT Cupu, ktorý sa konal znovu na štadione u súpera v Malženiciach . Celkove priebeh zápasu aj výsledkove nedopadol podľa našich predstáv a súper nás prehral aj v bojovnosti aj herne a strelecky a prehrali sme konečným výsledkom 2:0 a ukončili účinkovanie v pohári . Pokračovala hneď príprava na nedeľu – MFZ v domácom prostredí na štadione Nová Baňa – 18.9.2016 – kde privítali kvalitne hrajúceho súpera z Námestova . Zápas vyznel v rýchlom , kombinačne a technicky veľmi dobrom svetle u oboch súperov . Jednoznačná však bola snaha prvorade o defenzívnu hru a nedovolenie súperovi rozvinúť hru . Napriek tomu sa tradične v zápase vypracovalo mnoho aj najvyloženejších príležitostí , kde však pokiaľ nestála v ceste brankár , tak sa triasli žrde a brvná oboch bránok , tak u hostí , ako aj domácich . Súperi sa nakoniec museli uspokojiť z nerozhodným bezgólovým výsledkom 0:0 a zrejme boli spokojnejší hostia z Námestova .

     V ďalšom kole ná čaká súper vonku , keď cestujeme do Liptovskej Štiavnice .

3.liga dorastencov – sobota 3.9.2016 – FC Fiľakovo – MFK Nová Baňa – 1:1 / 0:1 / .

      Naše dorastenecké mužstvo nastúpilo na svoj MFZ u svojho súpera vo Fiľakove .  V prvom polčase sa ujali gólom Tima Wolfa 0:1 . Domácim sa podarilo v druhom polčase vyrovnať a keďže nepremenili ani pokutový kop odpískaný v ich prospech , stretnutie skončilo nerozhodne – remízou 1:1 a ziskom bodu pre naše mužstvo .   V ďalšom kole cestuje naše dorastenecké mužstvo znovu von , keď bude hrať v Slovenskej Ľupči.

2.liga žiakov – sobota 3.9.2016 – MFK Nová Baňa – ŠK Novohrad Lučenec .

    Naše žiacke dvojičky tentoraz odohrali svoje zápasy na domácom štadióne v Novej Bani , kde hostili rovesníkov z Lučenca . Starší žiaci po snaživom výkone držali po celý zápas krok so svojim kvalitným súperom a až v závere hostia strelili víťazný gól a upravili na konečný výsledok 2:3 . Naše dva góly strelil Tadeáš Pánik .  Mladší žiaci sa zišli len v okýptenom zložení a ich súper bol nad ich sily a prehrali vysoko svoj zápas. V ďalšom kole cestujú naši žiaci na svoje zápasy do Hnúšte.