TOPlist

Prípravky žiakov U 11 a U 9 v MINILIGách pre ročník 2020 ObFZ ZH …jesennou časťou súťaží … .

V stredu 16.9.2020 pokračovali v svojej súťaži U9 najmladší žiaci , keď hostili v derby zápase mužstvo z Brehov . Naši chlapci zvíťazili vysoko 16:2 , po polčase 9:1, keď naše góly strieľali : Šimon Budinský 5, Bruno Šediansky 3, Peter Volentier 3, Tomáš Truban 3, Martin Pavlove   a Timon Tužinský po 1 góle .

*********************************************************

Vo štvrtok 10.septembra pokračovala v súťaži U11 prípraviek žiakov v rámci ObFZ ZH , na domácom štadione v Novej Bani naša U11 proti U11 z Vyhieň …

Komentár trénera Martina Lenárda ku zápasu :

Naša prípravka U11 doplnená tromi hráčmi z U9, odohrala dnes na domácom ihrisku svoj prvý domáci zápas . Súperom nám boli hráči z Vyhien. Zápas začali lepšie hostia,keď už vyhrávali 0:2.Našim chlapcom chýbali v prvom polčase hlavne strely na bránu.Tréner zdôrazňoval svojim zverencom ,že bez strely na bránku sa gól dať nedá.A práve vytúžený gól prišiel v poslednej minúte prvého polčasu.Prvý polčas sa skončil výsledkom 1:2 pre Vyhne.V druhom polčase chlapci pochopili že nahrávkami ,bojovnosťou a hlavne strelami na bránku môže prísť vytúžené víťazstvo.Začali sme dominovať na ihrisku a našimi gólmi sme svojou zodpovednosťou, nasadením,chcením strhli víťazstvo na našu stranu .Zápas sa skončil v náš prospech 5:4.Tréner Martin Lenard mohol byť po zápase právom hrdý na svojich chlapcov, keď v druhom polčase previedli výkon aký si predstavoval.Samozrejme tento zápas ukázal trénerovi na čom musia naši hráči na tréningoch ďalej popracovať .

Góly: Martin Budinský 2,Patrik Ziman,Patrik Halaj,Samuel Titurus.

****************************************************

Po vyše polročnej pandemickej prestávky    začína 2.septembrom 2020 nový súťažný ročník ObFZ v ZH pre prípravky žiakov U 11 , ako aj U 9

****************************************************.

Vo štvrtok 3.septembra 2020 svojim prvým zápasom v súťaži zahájila súťaž vonku v Źarnovici , kde podľahla svojmu súperovi :

************************************************************

U9 najmladší žiaci sa v prvom súťažnom kole predstavili na ihrisku súpera v Banskej Štiavnici v zápase bohatom na strelené góly …