Zimná príprava U13 a U11 žiakov …….február , marec 2023…

Komentár trénera k zápasu: 18.marec 2023
V prípravnom zápase sme si dnes z chuti zahrali proti mužstvu FK SITNO BANSKÁ ŠTIAVNICA.S predvedenou hrou mojich hráčov som spokojný.Boli situácie kedy sme to mohli riešiť jednoduchšie ale teší ma že sme urobili veľký krok vpred.Stále máme načom v tréningových jednotkách pracovať .Čaká nás dlhá cesta ,ale je vidieť že toto mužstvo sa posúva dopredu .Výsledok 2:2 nehrá hlavnú rolu pre mňa bola dôležitá predvedená hra ktorou sa chceme prezentovať.Dnes výborný výkon celého mužstva s dvojgólovým strelcom Martinom Tužinským.
Tréner U13 : Miroslav Pavlove
Na obrázku môže byť tráva a text, v ktorom sa píše „PRÍPRAVNY ZÁPAS MLADŠÍ ŽIACI U13 MFK 19 12 FK SITNO BANSKA ŚTIAVNICA 1904 NOVÁ BAÃA 2:2 Martin Tužinsky 2 s FINANČNOU PODPOROU MESTA NOVÁ BAÑA MFK NOVÁ BANA FK SITNO BANSKÁ ŠTIAVNICA“
***********************************************************************
V sobotu 11.3.2023 sa mužstvo mladších žiakov U13 zúčastnilo turnaja v Slovenskom Grobe.Prihlásených bolo 12 mužstiev .Nakoniec sa odhlásili 3 mužstvá a v deň turnaja ešte jedno mužstvo takže sa rozlosovanie a čas zápasov opäť menil. Turnaja sa nakoniec zúčastnilo 8 mužstiev.Po príchode do Slovenského Grobu sme mali hneď hrať zápas proti TJ DRUŽSTEVNÍK RYBKY.Bez poriadnej rozcvičky sa hneď išlo hrať .Chalani sa nestihli ani zahriať a už sme prehrávali 3:0.Potom sme prebrali hru na našu stranu ale gól sa nám streliť nepodarilo a prehrali sme v prvom zápase 3:0.Tento zápas sme museli hodiť hneď za hlavu .Bez poriadnej rozcvičky to proste nejde . V druhom zápase sme hrali s mužstvom NŠK 1922 BRATISLAVA. Počas celého zápasu sme boli lepším tímom.Súper z jedinej akcie dal gól a prehrávali sme 1:0 .Súpera sme tlačili a nakoniec v poslednej minúte zápasu sa nám podarilo vyrovnať na 1:1 gólom Reného Mánika.V poslednom zápase sme odohrali medzinárodný zápas proti mužstvu MFK VÍTKOVICE. Naše mužstvo bojovalo a prvý polčas skončil 0:0 .V druhom polčase súper dal gól na 1:0 a postupne pridali ďalšie tri góly .Nám sa už podarilo len skorigovať výsledok na 1:4 gólom Martina Mánika.V tabuľke našej B skupiny sme skončili na poslednom mieste o skóre s mužstvom NŠK 1922 BRATISLAVA.O umiestnenie na turnaji sme tak hrali o 5 – 8.miesto. V ďalšom zápase o 5-8.miesto sme hrali proti tretiemu mužstvu v A skupine MŠKI PETRŽALKA. V tomto zápase sme dominovali počas celého zápasu. Kolektívny výkon nášho mužstva ,bojovnosť ,krásne akcie a tri strelené góly Martinom Mánikom nás doviedlo hrať o 5.miesto. O 5.miesto sme opäť hrali s mužstvom NŠK 1922 Bratislava. Opäť sme počas celého zápasu dominovali strelili sme dve tyčky .Súper opäť z ojedinelej akcie dal gól na 1:0. Našim chalanom sa vyrovnať už nepodarilo. Boli už unavení,sily už ubúdalo a tak sme prehrali výsledkom 1:0 ,a obsadili 6.miesto na turnaji v Slovenskom Grobe.Po zápase zavládlo veľké sklamanie .Žial futbal sa hrá na góly .Najúžitočnejším hráčom nášho mužstva sa stal Martin Mánik. Na tomto mužstve ktoré som pred rokom prebral vidno výkonnostný progres a na chalanov som veľmi hrdý.Zišla sa úžasná partia.Tento turnaj im dal veľmi veľa,bola to pre nich vysoká škola futbalu a skúsenost. Škoda prvého zápasu,keby sme boli rozcvičení verím že súperovi by sme narobili problémy a možno by sme hrali o iné umiestnenie . Ale futbal sa na keby nehrá .Ako tréner hodnotím výkon mužstva na výbornú chalani plnili svoje úlohy .Kúsok šťastia keby sa priklonil na našu stranu tak by sme zamiešali karty na turnaji. Ale 6.miesto hodnotím ako pekné umiestnenie.Verím že sa budeme častejšie zúčastnovať takýchto turnajov ,lebo chalanom to dá veľmi veľa .Vďaka finančnej podpore mesta Nová Baňa môžeme takéto turnaje navštevovať častejšie začo mestu veľmi pekne ďakujeme.
Tréner mladších žiakov U13: Miroslav Pavlove
*********************************************************************
V nedeľu 5.3.2023 o 9:30 odohrá naša prípravka U11 priateľský zápas s FK POHRONIE na umelej tráve v Žiari Nad Hronom .
Chalani držíme palce .
u11 nedeľa
********************************************************************
Naši mladší žiaci U13 dnes prehrali na UT v Radave
s U12 Levicami vysoko 8:2.,
Komentár trénera U13 Miroslava Pavlove:
V zápase sme vyhrávali 2:0 .To bolo z našej strany asi tak
všetko.Moje mužstvo som dnes na ihrisku absolútne nepoznal .
Dostali sme lekciu od súpera, ktorí bol oveľa lepší,,rýchlejší,
futbalovejší. Z našej strany môžem pozitívne hodnotiť iba
prvé dva góly, ktoré sme dali. Potom to bolo z našej strany
už len futbalové trápenie na ihrisku.
u13lv
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*******************************************************

Naša prípravka U11 sa v sobotu 11.2.2023 zúčastnila

turnaja v Kremnici .V skupine sme odohrali zápas

s FK POHRONIE , ktoré sa skončilo výsledkom 2:2.

V druhom zápase sme porazili OŠK HODRUŠA-HÁMRE

výsledkom 3:0.V skupine sme skončili na prvom mieste

a čakalo nás finále .Vo finále sme po napínavom zápase

vyhrali s Vyhnami 3:2 a odvážame si prvé miesto

a stali sme sa víťazom turnaja .

Celému mužstvu gratulujeme .

u1111022023oki

 

 

 

 

 

 

******************************************************

Mladší žiaci U13.

Najväčia radosť pre mňa ako trénera je
mať toľko hráčov na tréningu .Dnes sme si to opäť poctivo
odmakali .Zimná príprava je len na začiatku .Pracujeme
hlavne na kondícii,rýchlosti ,posilujeme ,cvičíme.
Máme ešte dva mesiace, ktoré chalanom pri takomto počte
na tréningoch veľmi pomôžu v zápasoch a na ihrisku sa to
proste musí ukázať.
 
V nedeľu nás na umelej tráve v Radave preverí mužstvo
FK SLOVAN LEVICE U12.    Tréner U13 Miroslav Pavlove.