U15 starší žiaci 2.liga

V sobotu 20.4.2024 starší žiaci U15 odohrali na domácej pôde majstrovský futbalový zápas proti mužstvu FK-34 Brusno Ondrej. Odohrali sme dva rozdielne polčasy. Nezačali sme dobre a už v 1.minúte sme inkasovali po chybe obrany. Súper bol fyzicky aj herne lepší a preto sme inkasovali ďalšie 3 góly aj napriek tomu, že som zmenil rozostavenie a posilnil stred poľa. Cez polčas v kabíne som sa snažil namotivovať chlapcov späť do zápasu, vystriedal som dvoch hráčov. Druhý polčas bol z našej strany oveľa lepší,prihrali sme si, vytvorili sme si šance po jednej z nich znížil stav stretnutia na 1:4 Patrik Benčúrik. Tak aj skončil zápas. Chcem vyzdvihnúť hráčov Valachovič Filip, Škvarka Matúš, Budinský Martin, Benčúrik Patrik, ktorí podali dobrý výkon. A celé mužstvo, chcem pochváliť za druhý polčas. Tréner U15 MFK NOVÁ BAŇA.
************************************************************************************************
Dnes 14.4.2024 naši starší žiaci U15 cestovali v oklieštenej zostave na zápas proti mužstvu MFK Strojár Krupina. Dôvodom choroba štyroch hráčov. Tak sme na lavičku posadili dvoch hráčov z U13, ktorí však nezasiahli do hry a išli hrať za svoju U13. K výkonu sa nebudem vyjadrovať,len toľko, nech sa každý jeden hráč zamyslí nad svojím výkonom, od brankára až po útočníka. Jednoznačná prehra 6:0. Verím, že si hráči vstúpia do svedomia a sobotu na domácej pôde porazime Brusno.
Tréner U15 MFK Nová Baňa Ľudevít Beluský

Aktuálne – štvrtok 28.3.2024 jarná časť súťaže dvojičky žiakov U15 …
Starší žiaci U15 dnes nestačili na domácej pôde proti mužstvu TJ SLOVAN DUDINCE, a podľahli sme im tesne 1:2. Z môjho pohľadu sme si dokázali viac prihrať a vypracovali sme si pekné šance, ktoré zneškodnil brankár súpera. Náš jediný gól strelil Patrik Benčúrik po peknej akcii a prihrávke od Sebastiána Frajku. Súper bol efektívnejší a odnáša si 3 body.
Tréner U15 MFK NOVÁ BAŇA Ľudevít Beluský.

V prvom jarnom zápase na pôde Senohradu mali starší žiaci U15 na dosah 3 body. Začali sme dobre, keď už v 3. minúte sme sa ujali vedenia zásluhou Martina Budinského. Polčas skončil 0:1 pre nás. Na začiatku druhého polčasu súper hneď vyrovnal na 1:1. Vypracovali sme si veľa šancí po jednej z nich sa nám podarilo skórovať Patrikom Benčúrikom 1:2. Záver však patril domácim a v poslednej 70. minúte vyrovnali na konečných 2:2.V bráne nás podržal Matúš Mišík, brankár z U13, ktorý už bude trénovať a chytať za U15.Chalanom ďakujem za dobrý výkon, verím, že sa budeme zlepšovať a vo štvrtok 28.3.2024 na domácom ihrisku porazíme TJ SLOVAN DUDINCE.