Zimná príprava – tretí prípravný futbalový zápas – dospelí .

    V sobotu 18.2.2017 sme odohrali ďalší prípravný zápas s mužstvom Hliníka nad Hronom, na umelej tráve v Žiari nad Hronom. 

     Prvý polčas sme ovládli hraciu plochu my a hostí sme do ničoho nepustili a strelili sme 3 góly. Ďalšie príležitosti zostali nevyužité. 

    Na polčas sme prestriedali a hru prebrali hostia. Po nedorozumeniach v našej obrane sa im podarilo vyrovnať.  Aj v druhom polčase sme nevyužili niekoľko vyložených šancí na strelenie gólu. 

Naše góly :  Fereje 2 a Plešivka
Zostava: Pavol (Graus) Mokrý (Pacalaj),Šlavka, Bartoš, Uškrt, (Vozár) Arvaj, Holečka, Budinský, Pútec, Fereje, Plešivka  
DŠGM

Zimná príprava dospelých – druhý prípravný zápas .

             V sobotu 11.2.2017 odohralo mužstvo dospelých druhý prípravný zápas . Hralo sa na UT ihrisku v Žiari nad Hronom , so súperom z Veľkého Ďúra s konečným výsledkom 4:2  / 2:1 / .

Komentár k zápasu :

       Na zápas sme nastúpili v oklieštenej zostave. V útoku hral brankár Graus a úspešne, keď strelil 2 góly. Skúšali sme aj dvoch dorastencov, ktorý sa uviedli sympatickými výkonmi. Na oboch stranách zostalo množstvo nepremenených príležitostí. Niekoľko krát sme išli sami na bránku súpera a premenili sme len jeden nájazd.

       Brankár Pavol nás v celom zápase držal nad vodou.  Chýbali Uškrt, Holečka

GÓLY: Graus 2, Budinský, Fereje.
 
Zostava: Pavol, Mokrý, Bartoš, Šlavka, Vozár, Dobrík, Pařenica, Budinský, Pútec, Fereje, Graus.
 
GMDŠ

Zimná príprava – prípravný futbalový zápas dospelých – Nová Baňa – Veľký Krtíš

       V nedeľu dňa 5.februára 2017 odohralo na UT ihrisku štadióna v Žiari nad Hronom v rámci zimnej prípravy na jarnú časť súťaže prvé priateľské prípravné stretnutie .    

      Zostava nášho mužstva bola v tomto zložení hráčov :   

Pavlov – Mokrý, Bartoš , Vígľaský, Úškrt, Pařenica, Pútec, Holečka, Šlavka Michal, Fereje , Vrána  ,   striedali : Graus, Jančuška, Šlavka Karol, Budinský a Židík . 

      MFK Nová Baňa – Baník Veľký Krtíš – 0:1  /0:0/

      Hra sa odohrávala medzi šestnástkami a ani jedno družstvo si nevytvorilo vyložené šance . V poslednej minúte zápasu kopala roh Nová Baňa a z následného protiútoku obdržala gól po úniku hráča hostí od polovice ihriska . 

komentár GM DŠ