TOPlist

Zápasy MŽ

Pohľad na zaradenie a vylosovanie zápasov dvojičiek žiakov U15 a U13 jeseň 2019/2020

Žiacka dvojička – III.liga U15/ U13, sk. C:

  1. MFK Spartak Hriňová,
  2. FK 34- Brusno- Ondrej,
  3. FK Jesenské,
  4. MŠK NOVOHRAD Lučenec B,
  5. ŠK Prameň Kováčová,
  6. ŠK Selce,
  7. OŠK Radzovce,
  8. MFK Vígľaš – Pstruša,
  9. TJ Baník Kalinovo,
  10. MFK Nová Baňa,
  11. JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka B,
  12. TJ Družstevník Senohrad

 

III.ligaU15/U13, sk. C, základná časť – 22 kôl, D-V, nadstavbová časť- 3 kolá, D-V, o 1.-4.miesto, o 5.-8.miesto, o 9.-12. miesto, hrací deň: SO, hrací čas: 10:00/12:00,

zápisy pre laikov

Trvalé výnimky – jesenná časť: Lučenec – PA 15:00/17:00, Senohrad – ihrisko Bzovík b)

 

           Súťažný ročník 2019/2020 mládeže sa začína 4. súťažným kolom : III. liga U19/U17, IV. liga U19, V. liga U19 – 24.08. resp. 25.08.2019, II. liga U15/U13, III. liga U15/U13 –24.08. resp. 25.08.2019

           Zaradenie družstiev do nového súťažného ročníka a pridelené čísla v ročníku 2019/2020 v súťažiach mládeže ( žiaci ) je už na Futbalnete k nahliadnutiu !

 

    Klub ….  III.liga sk.C žiakov U15 a U13 dvojičky
1   MFK Spartak Hriňová
2   FK – 34 Brusno – Ondrej
3   FK Jesenské
4   MŠK NOVOHRAD Lučenec B
5   ŠK Prameň Kováčová
6   ŠK Selce
7   OŠK Radzovce
8   MFK Vígľaš – Pstruša
9   TJ Baník Kalinovo
10   MFK Nová Baňa
11   JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka B
12   TJ Družstevník Senohrad

 

 

Prehľad zápasov

MFK Nová Baňa

24.08.2019 12:00

-

ŠK Selce

 

 

FK Jesenské

29.08.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

OŠK Radzovce

31.08.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

 

MFK Nová Baňa

07.09.2019 12:00

-

MFK Vígľaš – Pstruša

 

 

MFK Nová Baňa

11.09.2019 12:00

-

MŠK NOVOHRAD Lučenec B

 

 

 

TJ Baník Kalinovo

14.09.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

TJ Družstevník Senohrad

21.09.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

ŠK Prameň Kováčová

25.09.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

MFK Nová Baňa

28.09.2019 12:00

 

JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka B

 

 

MFK Spartak Hriňová

05.10.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

 

 

 

 

MFK Nová Baňa

12.10.2019 12:00

-

FK – 34 Brusno – Ondrej

 

 

MFK Nová Baňa

19.10.2019 12:00

-

FK Jesenské

 

 

MŠK NOVOHRAD Lučenec B

26.10.2019 12:00

-

MFK Nová Baňa

Ako v novom ročníku 2019/2020 – prvé informácie…

Môj postreh : ” pokiaľ sa pamätám , tak ešte nikdy sa neuskutočnila takáto zaujímavá a náročná “konštelácia” – kedy všetky mužstvá budú hrať v súťažnom ročníku 2019/2020 jednu úroveň súťaží – a to v III.ligách !”

      Na vylosovaní súťaží v Banskej Bystrici dňa 1.júla 2019 nás zastupoval generálny manažér klubu Ing.Dušan Šipikal , ktorý mi aj odpovedal na otázky o výsledkoch rokovaní na prípravu nového futbalového ročníka , ako aj záverov z  Aktí vu SsFZ v Banskej Bystrici , na ktoré som sa ho pre informovanosť verejnosti opýtal a odpovede sú momentálne nasledovné :

 

Dušan Šipikal (doručené 3. 7. 2019, 07:31)

 

  1. Družstvo dospelých : – vznikne spojením hráčov Žarnovice a Novej Bane

a bude pod marketingovým názvom MFK Nová Baňa – Žarnovica hrať :

TIPOS III. ligu – stred . Dostalo pri vyžrebovaní číslo 12.

 

  Ešte sa rokuje o možnosti byť farmou pre FK Pohronie.  Aj napriek dohode

do súťaže , zmysle pravidiel futbalu, sa družstvo muselo prihlásiť pod údajmi

MFK Žarnovica. Hrať a trénovať sa bude na štadióne v Novej Bani. 

 

     Tréner: Marek Guláš,              vedúci: Slávo Dobrík,

     manažéri: Jozef Vozár, Jozef Forgáč, Ratibor Kopčák

 

          Pre realizovanie tohto projektu je potrebné urobiť ešte veľa práce

                                a hlavne osloviť sponzorov.

 

  1. Dorast bude hrať v III. lige dorastu U19 a U17 v spolupráci s FK Pohronie.

      Jeden tréner bude pán  Ing.Poliačik a druhý sa ešte hľadá.

 

     3. SŽ a MŽ budú hrať III. ligu. Tréner Budinský Pavol a ďalší tréner sa hľadá. 

 

  1. Chceli by sme do súťaže prihlásiť dve družstvá prípraviek žiakov U11…. +
  2. jedno družstvo U9.

      Tréner jednej prípravky Pavol Budinský, tréner druhej prípravky sa hľadá a

      U9 bude trénovať Marek Guláš. 

 

Záverečné dva týždne súť.roč.2018/2019 sú tu …


Kolo
Termín konania Zväz   Časť súťaže Domáci Hostia Stav Veková kategória Uzavreté poplatky Typ generovania poplatkov Akcia  
25K 08.06.2019 10:00 III.liga dorast U19 skupina JUH MFK Detva MFK Nová Baňa - : - Dorastenci - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

25K 09.06.2019 10:00 II.liga SŽ U15 skupina JUH MFK Nová Baňa MŠK NOVOHRAD Lučenec (A) - : - Žiaci - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

25K 09.06.2019 10:30 VII. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH MFK Nová Baňa (B) TJ Družstevník Pitelová - : - Dospelí - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

25K 09.06.2019 12:00 II.liga MŽ U13 skupina JUH MFK Nová Baňa MŠK NOVOHRAD Lučenec (A) - : - Žiaci - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

25K 09.06.2019 17:30 IV.liga JUH MFK Nová Baňa FK Mesta Tornaľa (A) - : - Dospelí - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

Semifinále 14.06.2019 16:40 Miniliga Milana Škriniara U11 ObFZ ZH FK Sitno Banská Štiavnica MFK Nová Baňa (A) - : - Prípravka - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

26K 15.06.2019 10:30 III.liga dorast U19 skupina JUH MFK Nová Baňa FK Slovan Kúpele Sliač - : - Dorastenci - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

26K 16.06.2019 13:30 II.liga SŽ U15 skupina JUH FK Mesta Tornaľa (A) MFK Nová Baňa - : - Žiaci - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

26K 16.06.2019 15:30 II.liga MŽ U13 skupina JUH FK Mesta Tornaľa (A) MFK Nová Baňa - : - Žiaci - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

26K 16.06.2019 17:30 IV.liga JUH MFK Detva MFK Nová Baňa - : - Dospelí - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

26K 16.06.2019 17:30 VII. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH TJ OLYMPIC Ihráč (A) MFK Nová Baňa (B) - : - Dospelí - Generovať ·                                  Detail

·                                 Zápis

·                                 Správa delegáta

 

II.liga starších a mladších žiakov sa blíži ku koncu súťažného ročníka 2018/19…

Kolo 18 | 20.04.2019 10:00:00

21.04.2019 10:00 MFK Nová Baňa

0 : 7

MFK ŽARNOVICA

mladší žiaci

21.04.2019 12:00 MFK Nová Baňa

0 : 2

MFK ŽARNOVICA

Kolo 19 | 27.04.2019 10:00:00

27.04.2019 10:00 FK Sitno Banská Štiavnica

6 : 0

MFK Nová Baňa

mladší žiaci

27.04.2019 12:00 FK Sitno Banská Štiavnica

2 : 0

MFK Nová Baňa

Kolo 20 | 04.05.2019 10:00:00

05.05.2019 12:00 MFK Nová Baňa

2 : 4

MFK Baník Veľký Krtíš

mladší žiaci

05.05.2019 10:00 MFK Nová Baňa

1 : 2

MFK Baník Veľký Krtíš

Kolo 21 | 11.05.2019 10:00:00

12.05.2019 10:00 MFK Nová Baňa

1 : 1

MFK Detva
12.05.2019 12:00 MFK Nová Baňa

3 : 5

MFK Detva
Tabuľka II.liga SŽ U15 skupina JUH – II.liga SŽ U15 skupina JUH
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 MŠK NOVOHRAD Lučenec 21 13 5 3 68:28 44 14 14 0
2 TJ Slovan Dudince 22 12 4 6 45:27 40 13 4 0
3 MFK Revúca 21 12 2 7 50:26 38 12 8 0
4 MŠK Tisovec 21 11 5 5 37:19 38 11 5 0
5 MFK Strojár Krupina 21 10 6 5 50:27 36 10 6 0
6 FK Sitno Banská Štiavnica 21 10 5 6 43:33 35 9 2 0
7 FK Iskra Hnúšťa 21 11 1 9 61:32 34 8 4 0
8 FK Mesta Tornaľa 21 9 5 7 44:36 32 7 2 0
9 MFK Baník Veľký Krtíš 21 9 5 7 53:51 32 6 -1 0
10 FTC Fiľakovo 21 9 4 8 48:38 31 5 -2 0
11 MFK ŽARNOVICA 21 7 5 9 49:37 26 4 -7 0
12 MFK Detva 21 5 6 10 39:49 21 3 -9 0
13 TJ Sklotatran Poltár 22 1 1 20 36:126 4 2 -26 0
14 MFK Nová Baňa 21 0 4 17 12:106 4 1 -29 0

Starší žiaci U15 sobota 13.4.2019 v Dudinciach…

13.APRÍL.2019, 10:00
2018-2019 | Majstrovský zápas
Slovan Dudince
8 : 0
(4:0)
 
POČET DIVÁKOV
35

 

DOMÁCI
HOSTIA
11
 
13
 
NÁHRADNÍCI
NÁHRADNÍCI
17
 
14
 
 
12
 
 
REALIZAČNÝ TÍM
REALIZAČNÝ TÍM
Roman Jelok
Tréner
Dušan Šipikal
Tréner
Miroslav Žirko
Vedúci
Anna Halabuková
Vedúci
Tomáš Laurinc
Lekár
Dušan Šipikal
Lekár
Neznámy
Asistent trénera 1
Pavol Budinský
Asistent trénera 1
DElEGOVANÉ OSOBY
Rozhodca:
Pavol Bachroň
13.APRÍL.2019, 12:00
 2018-2019 | Majstrovský zápas
Slovan Dudince
3 : 1
3:1)
 
POČET DIVÁKOV
40
DOMÁCI
HOSTIA
15
 
11
 
14
 
 
NÁHRADNÍCI
NÁHRADNÍCI
   
REALIZAČNÝ TÍM
REALIZAČNÝ TÍM
Miroslav Žirko
Tréner
Pavol Budinský
Tréner
Miroslav Žirko
Vedúci
Anna Halabuková
Vedúci
Tomáš Laurinc
Lekár
Slavomír Dobrík
Lekár
Roman Jelok
Asistent trénera 1
Neznámy
Asistent trénera 1
PREHĽAD
Simon Laurinc  Gól z hry
TJ Slovan Dudince 1:0 
8.min
10.min Timotej Garaj Gól z hry
Mladší žiaci 1:1
Tamás Antus Gól zo štandardnej situácie
TJ Slovan Dudince 2:1 
19.min
Dorian Brodniansky Gól z hry
TJ Slovan Dudince 3:1  
21.min
DELEGOVANÉ OSOBY
Rozhodca:
Pavol Bachroň
Anketa

Ako ste sa dozvedeli o tejto stránke?

View Results

Loading ... Loading ...

radio

nasfutbal.sk

antirasizm