TOPlist

Author Archive

Jarná časť 2020 futbalových súťaží zrušená ….

                               S e z ó n a   z r u š e n á !

 26.03.2020  PO KONZULTÁCII S PREDSTAVITEĽMI SFZ, REGIÓNOV I S PREDSEDAMI ObFZ RUŠÍME VŠETKY SÚŤAŽE SsFZ ROČNÍKA 2019/2020

                 Stop jarnému amatérskemu futbalu!

         Mimoriadna situácia na Slovensku a jej vývoj v ďalšom období neumožňuje pokračovať v programe majstrovských súťaží Stredoslovenského futbalového zväzu.  Na základe Vyhlásenia… predsedov regionálnych futbalových zväzov,ale aj po konzultácii so SFZ a predsedami našich ObFZ – Výkonný výbor SsFZ formou hlasovania per rollam prijal jednomyseľne nasledovné rozhodnutia:

  1. Rušia sa všetky súťaže SsFZ (dospelí, dorast, žiaci) jarnej časti súťažného ročníka 2019/2020.

  2. Výsledky všetkých doteraz odohraných regionálnych súťaží roč.2019/2020 sa anulujú.

  3. Z terajších regionálnych súťaží pre nasledujúci roč.2020/2021 nikto nepostúpi ani nezostúpi Novodobá história futbalu podobné opatrenia nepamätá.

       Žiaľ šport číslo jedna v týchto neľahkých časoch musí ísť bokom,

                                  v záujme zdravia a života.

 

SsFZ v BB                                                                          MFK NB

Marec 2020 … začal zákaz vykonávania akejkoľvek športovej činnosti ….

                   O z n á m e n i e !

      Na základe nariadení a opatrení v boji s koronavírusom v SR sa aj v našom MFK NB 

         mesiacom marcom 2020  zastavuje

do odvolania akákoľvek športová činoosť !

     Týka sa tak súťaží, ako aj prípravného a tréningového obdobia v MFK Nová Baňa !  

       Vyzývame všetkých – dodržujte opatrenia – čím neohrozíte tak svoje zdravie a život , ako aj zdravie a životy druhých ! ! !

mfk nb pk 

Zimná príprava a PFZ pokračujú …

      V sobotu 7.3.2020 odohralo naše mužstvo dospelých ďalšie prípravné futbalové stretnutie , ktoré komentoval jeho tréner Marek Guláš nasledovne :

   Včera ďalší PFZ s Badínom v ktorom sme prehrali 3:1, keď gól za nás strelil Lavrov. Super bol celý prvý polčas lepší ,neskoro sme dostupovali k hráčom, robili sme veľké množstvo individuálnych chýb a nedokázali sme sa presadiť 1 proti 1 . V druhom polčase sme dokázali súpera aj zatlačiť vypracovali sme si aj šance , ale premenili sme iba jednu a preto súper zaslúžene zvíťazil.    Nastúpili sme : – v bráne Maslen, – v obrane P.Pacalaj, Bill, Ništko, Vozár,  v stredovej formácii B.Lenard, Tužinský, Miloševič, Lavrov, Choe a vpredu Čierťaský.  Do  do hry zasiahli aj M.Pacalaj a M.Lenárd…

pk

Ďalší PFZ na UT ihrisku v Zlatých Moravciach ….

    Komentár k zápasu – tréner mužstva Marek Guláš : 

         Ďaľší PFZ  sme odohrali v piatok večer so súperom z Veľkého Cetína , s ktorým sme mali zvíťaziť , no nakoniec sme prehrali 5:4 po polčase 1:1 . Gòly za nás 2x Čierťaský a po jednom M.Pacalaj a Lavrov. V zápase sme sa dopustili v obrannej činnosti veľa chýb a preto sme dostali až päť gólov. Ďalšie naše šance sme nevyužili .

    Pre chorobu nás bolo presne 10 hráčov  plus 2 brankári. Nastúpili sme v zostave : v bráne Roman Packo – posila z FK Pohronie, v druhom polčase Maslen,  v obrane M.Lenárd, Bill, Ništko, Vozár, v stredovej formácii Choe, Lavrov, Miloševič, B.Lenárd a vpredu M.Pacalaj s Čierťanským . 

V sobotu sme hrali ďalší prípravný futbalový zápas dospelých ….

    V sobotu 22-eho februára odohralo mužstvo dospelých v rámci zimnej prípravy ďalší PFZ ,        

   Komentár ku stretnutiu od trénera mužstva Mareka Guláša bol nasledovný :  

            V sobotu 22:2.2020 sme odohrali zápas s Vrábľami na prírodnej tráve. Zápas nám nevyšiel podľa predstáv a súperovi sme podľahli 5:0. Problémy nám robil samotný terén,ktorému sme sa nedokázali prispôsobiť .Nastúpili sme v bráne s Maslenom,  v obrane M.Lenárd, Bill, Ništko, Vozár, pred nimi v stredovej formácii Choe, Lavrov. Miloševič, B.Lenárd a vpredu Čierťaský s M.Pacalajom. V druhom polčase nastúpil aj P.Pacalaj. V nasledujúcom týždni by sme radi doplnili káder aspoň o 2-3 hráčov, aby sme zvýšili konkurenciu v kádri mužstva a doplnili .

 pk

sfz

ssfz

Anketa

Ako ste sa dozvedeli o tejto stránke?

View Results

Loading ... Loading ...

radio

nasfutbal.sk

antirasizm