TOPlist

Author Archive

Ukončenie zimnej prípravy … súťaž začína 24.marca …

      V sobotu 16.3.2019 odohralo naše mužstvo dospelých posledné prípravné futbalové stretnutie na jarnú časť súťaží , ktorá začína na našom štadióne v Novej Bani budúcu nedeľu 24.3.2019 , kde bude hostiť mužstvo Medzibrodu so začiatkom zápasu o 15,00 hodine .

       Generálku na súťaž odohrali na štadióne v Rudne nad Hronom , kde súperom im bolo mužstvo z Ladomerskej Viesky . S prevahou počas celého zápasu zvíťazilo po polčase 2:0 ,s konečným výsledkom 3:0 / štvrtý gól nakoniec rozhodca neuznal…/

Mužstvo hralo v zostave :

-oddychovali nedoliečení Tomáš Tužinský , Nikola Miloševič a brankár Peter Foťko …

brankár – Zarjič

obrancovia – Vlčko, Lenard M., Čakloš, A.Pánik

záložníci – Lenard Br. Pacalaj Patrik, Janšík , Konečný

útočníci – Andrija Ljubislavjevič, Marek Pacalaj

striedali – Dobrík a Vozár

      Týmto bola ukončená zápasová príprava mužstva dospelých a v nedeľu začína jarná časť súťažného ročníka 2018/2019 v IV.lige skupiny JUH .

     Pozývame našich priaznivcov na náš štadión v Novej Bani, kde počas celej jarnej časti súťaže budú v domácom zápase dospelým – hrávať v predzápasoch dvojičky mužstiev žiakov – U15 starší žiaci o 10,30 hod. a U13 mladší žiaci o 12,00 hodine !

PFZ zimná príprava U 13 mladších žiakov …

V sobotu 9.3.2019 mladší žiaci U13-ka odohrala druhý prípravný zápas proti kvalitnému súperovi z Hodruše starším žiakom U15.

Tentokrát sme prehrali 0-10. Naši chalani hrali dobrý kombinačný futbal, ale spravili niekoľko chýb v obrane. Chalani z Hodruše, nakoľko boli starší o 2 až 3 roky, boli vyšší, rýchlejší a silnejší v osobných súbojoch. Hodnotím tento prípravný zápas ako dobrú skúsenosť, chalani si zahrali proti silovo vyspelejšiemu mužstvu.
PB

Zimná príprava finišuje – PFZ sobota 9.marca s Lovčou …

     Zimná príprava mužstva dospelých pokračovala v sobotu 9.marca na prírodnej tráve v Dolnej Trnávke , kde sme odohrali ďalší PFZ s mužstvom Lovče .  Zápas sa vyvíjal pod našou taktovkou vedením v prvom polčase 0:2 . Súper všemožne sa snažil a nechcel sa zmieriť s prehrou , na čo doplatil ich tvrdou hrou zranením Lenard Braňo. V druhom polčase sa súperovi podarilo aj skórovať , avšak našich strelcov neprestrieľal a naše mužstvo zvíťazilo gólmi Braňa Lenarda, Andriju Ljubosavljeviča a dvomi gólmi Pattyho konečným výsledkom 3:4 . Nastúpili sme v zostave :

brankár Foťko , striedal Zarjič

obrancovia – Vlčko, Lenard M., Čakloš, Pánik A.

záložníci – Janšík, Tužinský, Vozár, Pacalaj P.

útočníci – Andrija Ljubosavljevič a Lenard Braňo

striedali – Miloševič, Pánik T., Patty a Dobrík Sl. 

          Negatívum zimnej prípravy je , že sa nám zo zápasov zranenia postupne hromadia a chýba to nasledovne v kvantite kádra mužstva…

ZP dospelí – pokračovala v sobotu 2.3.2019 PFZ na UT v ZH

  Sobota 2.marca 2019 odohralo svoj ďalší prípravný zápas mužstvo dospelých na UT v Žiari nad Hronom so súperom z Hliníka nad Hronom po polčase 3:0 s konečným výsledkom  6:0 .      Mužstvo nastúpilo na zápas v tejto zostave :

- branká r Foťko , – obrana – Lenard M., Pánik A. , Čakloš, Miloševič,

- záložníci – Br.Lenard, Pacalaj Ptrik, Janšík Tomáš, Vozár Dominik,

- v útoku – Andrija Ljubisavljevič , Konečný

Striedali – Pánik Tadeáš, Dobrík Adam, 

- góly A.Ljubisavljevič 2, Lenardovci po 1, Patty 2 ,

LE tr  

          Príprava bude nasledijúci víkend pokračovať ďalším zápasom, podľa plánu by mal byť  už na trávnatom ihrisku …. ako sa to podarí zaistiť aj súpera …. doplníme konkrétnu aktuálnu informáciu , keď bude zabezpečená …

 PK 

Mladší žiaci U13 už začali prípravu zápasom na trávnatej ploche horného hriska štadiona NB …

Sobota 2.marca 2019 – PFZ mladších žiakov v rámci zimnej prípravy .

 

Prípravný zápas proti V. Lehote

Nová Baňa U13-V.Lehota U15    6-2

góly: Budinský 2, F. Ďurček, Garaj, Lipiansky, Andrášik

Dnes sme odohrali prípravný zápas proti kvalitnému súperovi, na kvalitnom teréne. Na to, že sme boli prvý krát na tráve, hrali sme pekný kombinačný futbal s častou streľbou. Veľa vyložených šancí sme zahodili, ale na druhej strane nám výborne zachytal náš brankár, ktorý chytil veľa vyložených šancí súpera. Preto musíme popracovať na defenzíve, aby sme nato v súťaži nedoplatili.

 PBtr

sfz

ssfz

Anketa

Ako ste sa dozvedeli o tejto stránke?

View Results

Loading ... Loading ...

radio

nasfutbal.sk

antirasizm