Posledné jesenné kolo na domácom štadióne – TIPOS III.liga stred dospelí – Nová Baňa – Krasno nad Kysucou

Záverečné domáce kolo v jesennej časti súťaže odohralo naše mužstvo dospelých na svojom štadióne v Novej Bani so súperom z Krásna nad Kysucou .  Tentoraz , ako to býva už tradične “zvykom” v poslednom domácom zápase jesennej časti už niekoľko rokov , presadilo sa naše mužstvo aj strelecky – i keď to mohlo byť aj viacej… Tradične dobrým technickým a kombinačným futbalom si dokázalo znovu vypracovať viaceré príležitosti , ktoré však tentoraz “okorenili” aj tromi peknými gólmi . Po krásnom kombinačnom útoku zblízka s prehľadom skóroval Matej Šťastný – 1:0 . V druhom polčase ddôsledným napádaním na polovici ihriska odobral súperovmu obrancovi loptu Adam Širáň a po sóle z pol-ihriska s prehľadom prekonal aj výborného brankára hostí Lastovicu , ktorý sa predviedol niekoľkými perfektnými zákrokmi . Záverečnú bodku zápasu dal v poslednej minúte stretnutia – keď sa konečne niekto rozhodol vystreliť aj spoza šestnástky – prekrásnou strelou do “vinkla” Filip Holečka . Takže jesenná rozlúčka na domácom štadióne nášmu mužstvu vyšla úspešne a čaká ich už len posledný zápas u nášho tradičného súpera – derby v sobotu v Žarnovici . Po tomto zápase začína zimná prestávka v súťaži , ktorá potrvá až do konca marca 2017 . Ďakujem všetkým priaznivcom futbalu v Novej Bani a okolí , ktorí prišli v jesennej časti súťaže povzbudiť naše mužstvo v jeho činnosti a všetkým jeho hráčom za odovzdané výkony v boji o majstrovské body do tabuľky súťaže TIPOS III.ligy stred , ako aj odohraných troch kolách slovenského pohára vo futbale SLOVNAFT Cup 2016 /2017. Po zimnej príprave v novom roku 2017 – na konci marca 2017 – znovu dovidenia na našom futbalovom štadióne v Novej Bani .