2.kolo-SLOVNAFT Cup 2016/2017 – TJ Ladce – MFK Nová Baňa

V stredu 10.8.2016 odohralo naše mužstvo dospelých 2.kolo slovenského pohára vo futbale SLOVNAFT Cup 2016/2017 , v ktorom cestovali znovu vonku ku svojmu súperovi v Ladciach . Zápas sa v prvom polčase vyvíjal priaznivejšie pre domáce mužstvo , ktorému sa podarilo skórovať a ujalo sa vedenia v zápase 1:0 . Bol to pre naše mužstvo prvý gól , ktorý dostalo v riadnej hre, nakoľko doteraz obdržalo len jediný gól z pokutového kopu v 1.kole pohára v Radzovciach . V druhom polčase po prestriedaní hráčov v mužstve a zvýšenom nasadení v zápase nakoniec domáce mužstvo nestačilo na naše útočné aktivity a v poslednej desaťminútovke naše mužstvo obrátilo výsledok vo svoj prospech gólmi Ivana Pařenicu a Mateja Staršieho na konečný výsledok 1:2 a tým aj postup do 3.kola slovenského pohára , ktoré je plánované až v polovici septembra . Bol to štvrtý zápas pohára a súťaže za sebou , v ktorom naše mužstvo vždy zvíťazilo nad svojimi súpermi .

Nasledujúcim zápasom bude v nedeľu 14. 8. 2016 domáce MFS TIPOS 3.ligy stred dospelí , kde budeme hostiť na štadióne v Novej Bani súpera z Kalinova , súpera kvalitného a nadmieru tvrdého – známym spôsobom svojej hry .  Pozývame  všetkých našich priaznivcov a fanúšikov  futbalu v nedeľu na štadión v Novej Bani povzbudiť naše mužstvo v boji o ďalšie body v TIPOS 3.lige stred dospelých .