Nedeľa dňa 2.februára 2019 – druhý PFZ mužstva dospelých v zimnej príprave .

V nedeľu 2.2.2019 odohralo svoj druhý prípravný futbalový zápas v rámci zimnej prípravy mužstva na umelej tráve v Žiari nad Hronom proti svojmu tradičnému súperovi z Podlužian .

Zápas bol o dvoch polčasoch , keď v prvom polčase naše mužstvo nastúpilo aj s novými hráčmi . V priebehu prvého polčasu , ktorý skončil 4:1 v náš prospech , kedy nám ešte jeden gól rozhodca omylom neuznal / v polčase sa ospravedlnil / . Strelecky sa tromi  gólmi predstavil náš nový  hráč Pentecost a štvrtý gól pridal Patrik Pacalaj .

V druhom polčase tréner dal príležitosť a prestriedal všetkých zostávajúcich hráčov z pôvodného jesenného kádra , ako aj do brány vystriedal Foťka druhý brankár Zarjič .  Priebeh hry náš súper vyrovnal a podarilo sa mu až vyrovnať skóre zápasu strelenými tromi gólmi .

Konečný výsledok stretnutia bol nerozhodný 4:4 .

Základná zostava zápasu mužstva : brankár Foťko

obrancovia – Lenard M., Čakloš, Pánik A., Miloševič

záložníci – Lenard B., Ďurčík, Pacalaj P., Vlčko

útočníci – M.Pacalaj a Pentecost / Patty /

striedajúci hráči – Bartoš, Janšík, Konečný, Vozár, Brodziansky, Pánik T. a brankár Zarjič