Zimná príprava dospelých pokračovala ďalším PFZ …

V nedeľu 16.februára pokračovala zimná príprava mužstva dospelých prípravným futbalovým zápasom na UT v Nitre s ďalším kvalitným súperom zo Šurian ….

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva Marekom Gulášom ………

16.02.sme odohrali 2 PZ v Nitre súperom nám boli Šurany. Po polčase sme prehrávali 3:0, zápas nakoniec skončil 4:2. Keď góly za nás strelili Braňo Lenárd a Tomáš Tužinský. Nastúpili sme :  v bráne Patrik Maslen , v obrane M.Lenárd, Ništko, Bill, Vozár, v stredovej formácii Lavrov, B.Lenárd, Miloševič, Tužinský, Mingyu a v útoku Čierťaský . V polčase nastúpili aj M.Pacalaj a P.Pacalaj. Postupne dopĺňame káder a stále sme v hrubej príprave, kde nám zaťiaľ nejde o výsledok,  ale aby sme si mohli zahrať proti kvalitným súperom na dobrom teréne. Nasledujúci zápas odohráme v sobotu 22.02.  a súperom nám bude opäť kvalitný súper z Vrábieľ.